Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Çorum Ekran Değişimi

Çorum ekran değişimi hizmetleri ile sizler de ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimiz tüm ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet verir. Bunun yanında tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına kavuşur. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Değişim sonrasında bilgileriniz asla silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Çorum ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Kargo ile göndermiş olduğunuz cep telefonlarınız servisimize ulaştığı gün ekran değişimleri yapılır ve bunun ardından zaman kaybetmeden kargo ile sizlere geri gönderilir. Çorum garantili ekran değişimi ile sizler de kargo ile göndermiş olduğunuz telefon ekranlarınızdaki sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değiştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra kargo ücretlerinin firmamız tarafından karşılandığını da belirtmek isteriz.

iPhone Ekran Değişimi Çorum

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli bir işçilik sunan teknik servisimiz, aynı zamanda konusunda uzman ve tecrübeli çalışanları ile sizlere yardımcı olur. iPhone ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile hizmet veren firmamız sayesinde telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Telefon ekranlarınızda herhangi bir nedenle oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını Çorum garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile telefon ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Çorum

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim hizmetleri sunalım. Servisimiz bünyesinde yapılan tüm ekran değişimlerinde uzman bir ekip görev alır ve aynı zamanda değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan Samsung telefonların ekran değişimlerinde servisimiz her zaman garantili hizmetler verir. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan sorunlara garantili ekran değişimi Çorum ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilir ve ekran değişimi ardından yaşadığınız ekran sorunları için de servisimize gelerek ücretsiz destekten yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Çorum

Xiaomi ekran değişimleri ile siz müşterilerimiz için hızlı ve kaliteli çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan servisimizde, tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon rehberi gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Ayrıca teknik servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaları tamamı değiştirilir. Bu sayede ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Çorum

Huawei telefonların ekran değişimlerinde sizlere kaliteli ve uygun fiyat anlayışı ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ve ekran dokunmatiği arızaları için hızlı ve güvenilir çözümler elde etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Huawei ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamızda, ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınız çeşitli testler ile kontrol edilir ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments