Cep Telefonumun Ekranı Kırıldı Ne Yapmam Lazım?

Cep telefonumun ekranı kırıldı ne yapmam lazım? Diye merak ediyorsanız, telefon ekranlarında ortaya çıkan kırıklar için en etkili ve kalıcı yöntemin ekran değişimi olduğunu belirtmek isteriz. Ekran değişimi telefonlarda oluşan dokunmatik panel sorunu başta olmak üzere ön cam sorunlarını da ortadan kaldırır. Çünkü kırık ekranlı telefonlarda çoğu zaman istemsiz dokunuşlar meydana gelir ve telefon kendi kendine bazı uygulamaları ve programları açmaya başlar. Yani kısacası ekranı kırık telefon kullanmak aslında kullanıcılar için zor bir süreç anlamına gelir.

Cep telefonumun ekranı kırıldı ne yapmam lazım? Diyen bir kullanıcının çözüm konusunda ilk olarak aklına gelmesi gereken çözüm yöntemi ekran değişimidir. Hatta bunu biraz daha ileri götürerek komple ekran değişimi yapmak en etkili çözüm yolarının başında gelir. Siz de çeşitli nedenlere bağlı olarak ekranlarınızda yaşadığınız kırılma ve çatlama sorunları için ekran değişimi yaptırabilir ve bu sayede hızlı ve kaliteli çözümlerden birini elde edebilirsiniz. Akıllı telefonların en sık yaşanan problemleri arasında yer alan ekran kırılması için uzman ve deneyimli kişilerin de tavsiyesi ekran değişimi olarak karşımıza çıkar.

Telefonumun Ekranı Kırıldı Dokunmatiği Çalışıyor?

Telefonların ekran kırılması gibi problemler yaşaması sonucunda ekran değişimi etkili çözüm yöntemlerinden biridir. Ancak bazen telefonların sadece ekranı kırılır ve dokunmatik panel çalışmaya devam eder. Böyle bir durumda ise genelde sadece dokunmatik değişini tercih edilir. Bu konuda uzman teknisyenler, genelde yaşanan ekran sorunlarında dokunmatik panel çalışıyor olsa bile ekranın tamamen değiştirilmesini tavsiye eder. Daha sonradan benzer sorunlar yaşamamak ve kalıcı bir çözüm elde etmek için komple ekran değişimi yapılması her zaman için daha faydalı olmaktadır. Şimdi telefon ekran çatlaması nasıl giderilir ya da ekran kırıkları nasıl tamir edilir? Daha yakından inceleyelim.

  • Telefonlarda ekran değişimleri ortalama 2 saat kadar sürer.
  • Ayrıca ekran değişimi için orijinal ve orijinale yakın ekran alternatifleri sunulur.
  • Ekran değişimi yapan firmalar çoğu zaman değişimleri parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirir.
  • Bunların yanı sıra bazı firmalar, ekran değişimini müşteri adresinde yapar.
  • Ekran değişiminde en önemli husus, değişim yapılırken telefonların diğer aksamlarına zarar verilmemesidir. Bu yüzden konusunda uzman personeller ile çalışma yapılır.
  • Firmalar ekran değişimi sonrasında aynı sorunlar ile karşı karşıya kalınmaması adına müşterilerine koruyucu cam desteği sunar.
  • Hızlı ve güvenilir çözümler her zaman ön planda yer alır ve müşterilere en kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılır.

Ekran Kırıldı Dokunmatik Çalışıyor Ne Yapmalıyım?

Eğer akıllı telefonunuzun ekranı kırıldıysa ve bunun yanında dokunmatik panel hala çalışıyor ise yapmanız gereken öncelikle kırılan camı değiştirmektir. Bunun yanında ekran değişimi de yaşanan sorun için etkili çözüm yollarından biri olmaktadır. Ancak kullanıcılar genelde yüksek maliyetler altında kalmamak için komple ekran değişimi yerine sadece ön cam değişimi tercih eder. Ön cam değişimi ise dokunmatik panel çalışıyor olsa bile ilerleyen zamanlar istenmedik sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu sorunlardan bazıları ekranda sarı lekelerin ve beyaz noktaların oluşmasıdır. Deneyimli ve tecrübeli teknisyenler ise genel olarak sadece ön cam değişimi tavsiye etmemekte ve bunun yerine komple erkan değişimi yapılmasını önermektedir. Bu nedenle eğer sizler de ekranlarınızda birtakım kırık ya da çatlak gibi sorunlar yaşıyorsanız, komple ekran değişimi konusunda bir kez daha düşün deriz. Aksi halde ilerleyen zamanlar istenmedik sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ekran Değişimi Hizmetlerinde Profesyonel Ekip

Akıllı telefonunuzda ekran kırılması ya da çatlama gibi durumlar yaşıyorsanız ve telefonunuzu verimli bir şekilde kullanamıyorsanız, sizleri de profesyonel ekibi ile hizmet veren firmamıza bekliyoruz. Bizimle ekran değişimlerinizi en kısa süre içerisinde yapabilir ve ardından telefonlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanında firmamız siz müşterilerine ekran değişiminde parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Bu sayede ekran değişimi sonrasında benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar servisimize gelebilir ve ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz anda bizimle iletişime geçmek ve sizlere telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık ve çatlak gibi konularda yardımcı olmamızı sağlamaktır. Firmamız en uygun fiyatlarda ekran değişimi yapar ve maliyet açısından her zaman siz müşterilerini düşünür.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hakkı abi
Hakkı abi
4 yıl önce

Ekran değişimi fiyatı almak için aradım telfonda beni ikna Edip işyerlerine davet ettiler gittiğinizde zaten ortam profesyonel kokuyor ve gönül rahatlığıyla telefonunuzu teslim ediyorsunuz