Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy
Yazan:admin / Blog / 0 Yorum

Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy

Cep telefonlarında bulunan olmazsa olmaz parçalar arasında bataryalar yer alır. Bir telefonun çalışmasını sağlayan bu parçaların arızalanması ve bozulması telefonun verimli kullanılmamasına neden olur. Bu da hem iş hayatının hem de özel hayatın aksamasına neden olur. Bataryadan kaynaklı olan sorunların aksamalara yol açmaması nedeniyle Kadıköy Cep Dünyası olarak 20 yılı aşkın süredir telefonlar için batarya değişimi yapıyoruz. Cep telefon batarya pil değişimi Kadıköy ve İstanbul’un diğer ilçeleri için gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir.

Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy

Servisimiz tarafından verilen pil değişimi hizmetleri piyasada bulanan farklı telefon markaları ve bu markalara ait modeller için verilen hizmetlerdir. Deneyimli bir teknik ekibe sahip olan servisimizde marka ve model fark etmeksizin değişim sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. 20 yıllık sektör deneyimine sahip servisimizin değişim yaptığı telefon markalarından bazıları şunlardır; Sony, Samsung, Huawei, Asus, İPhone, Lenovo, Realme, Reeder, Vestel, Nokia ve LG’dir.

Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Ekibimize teslim edeceğiniz telefonun bataryasının nasıl değiştiğini merak edebilirsiniz. Değişim işlemi uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlar zarar görmeden açılır ve batarya bölümünden değişmesi gereken batarya çıkarılır. Çıkarılan batarya yerine marka ve modele uygun olan yeni batarya takılır. Sonrasında da açılan telefon kapatılarak sahibine teslim edilir. Teslim etme öncesinde telefonun açılıp açılmadığının kontrolü yapılır. Bu sayede sorun yaşanırsa ortadan kaldırılır.

Bataryanın değişiminde telefona ait parçalar değiştirilmez, dosyalar kopyalanmaz veya kaybolma olayları yaşanmaz. Çünkü ekibimiz telefonların sahiplerinin gözleri önünde batarya değişimini yapar ve ayrıca işlemler kameralarla kayıt altına alınır.

Bataryalar değiştirilmeden önce mutlaka telefonun hangi modelde olduğu öğrenilir ve bu bilgilere göre telefona yeni batarya takılır. Alanında uzman olan çalışmalarla bataryaları değiştiren servisimiz aynı zamanda Google Maps üzerinde maksimum olumlu yorumu üzerinde barındıran teknik servistir. Batarya değişimi başta olmak üzere servis olarak gerçekleştirdiğimiz tüm işlemler garanti altındadır.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Cep telefonları marka veya modele bağlı olarak farklı fiyatlandırılan cihazlardır. Buna bağlı olarak cihazın hem markasına hem de modeline bağlı olarak bataryalarının fiyatları değişmektedir. Elinizde bulunan telefonun markasını ya da modelini servisimize bildirerek bataryanızın değiştirilmesi durumunda ödeyeceğiniz tutarı öğrenebilirsiniz. Batarya değişimi fiyatı bilgilerine 0216 338 37 72 üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca servisimize gelerek bizzat fiyat bilgisi alabilir veya servisimiz için hazırladığımız web sitesinde bulunan iletişim formumuzu doldurarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy
Cep Telefon Batarya Pil Değişimi Kadıköy

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

İstanbul ve Kadıköy’de hizmet sunan telefon servisi olarak gerçekleştirdiğimiz batarya değişimleri 30 ila 45 dakika aralığında gerçekleştirilir. Bu süre telefonların markasına veya modeline bağlı olarak daha kısa veya uzun süreli olabilmektedir. Çünkü bazı telefonların açılması için daha fazla uğraş verilmesi gerekir. Değişim işlemi de buna bağlı olarak daha uzun süreli olabilir. Ancak maksimum 1 saat içerisinde bataryalarınızın değişimi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bataryası değişmesi gereken telefonunuzu İstanbul’un farklı ilçelerinden bize ulaştırmak isterseniz kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ekibimiz telefonu teslim aldıktan sonra en kısa süre içerisinde değişimi yapar ve kargo aracılığıyla size geri gönderir. Kargoyla aldığımız batarya değişim hizmetlerinde telefonun teslim edilmesi birkaç gün olabilmektedir.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Cep telefonları insanlar için önemli olan çok sayıda bilgiyi üzerinde barındıran cihazlardır. Bu bilgiler arasında şifreler, notlar, uygulamalar, resimler ve müzikler yer alır. Bu bilgiler bataryanın değişimi esnasında silinmez. Çünkü batarya değişimi donanım işlemidir ve yazılıma dair bilgilere bu işlem gerçekleştirilirken dokunulmaz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Servisinizde gerçekleştirdiğiniz batarya değişimine ve işlemlere garanti veriyor musunuz?

Kadıköy’de hizmet sunan servisimizde gerçekleştirilen batarya değişimi ve işlemlerimiz garantilidir. Bataryalar için sunduğumuz garanti 6 ay şeklindedir.

Telefonumun bataryası benim yanımda değiştirilebilir mi?

Evet telefonunuzun bataryası sizin yanınızda gerçekleştirilir. Servisimizin değişim işlemini gerçekleştirdiği ayrı bölüm bulunmaz. Böylelikle değişim anına tanıklık edebilirsiniz. Bu sayede değişim yaptırma konusundaki tereddütlerinizden de kurtulabilirsiniz.

Batarya değişimlerinde ekstra ücret talebinde bulunuyor musunuz?

Cep telefonlarında batarya değişim ücretlerimiz değişim öncesinde size bildirilir ve kabul etmeniz durumunda değişiklik gerçekleştirilir. Değişim sonrasında batarya için ekstra ücret talebinde bulunulmaz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments