casper ekran degisimi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Casper VIA F20 Ekran Değişimi Nedir?

Casper VIA F20 ekran değişimi cep telefonunda oluşan ve ekranında meydana gelen hasarlardan dolayı cep telefonu kullanışlılığını zedeleyecek yönde hataların düzeltilmesinde kullanılan yeni ekranla değişimiyle sonuçlanan işlemdir. Bu işlemler neticede cep telefonunuzun ömrünü uzatmaya yönelik ve işlevselliğini korumak amacıyla yapılmış işlemlerdir. Bu işlemler neticesinde doğacak sorunlar 6 ay garantimiz altındadır. Kadıköy cep dünyası olarak müşterilerimizi önemsiyoruz ve cihazlarınızın en iyi şartlar çatısı altında onarım görmesi için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Neticesinde bizden kaynaklı oluşacak sorunlar içinde 6 ay garanti süresi vermekteyiz. Kadıköy cep dünyasıyla beraber çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız mümkün olup ofisimizi de ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Casper VIA F20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Casper VIA F20 ekran değişimi yapılırken ofisimiz hazır bir şekilde tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde işlem görmektedir. Cihazlarınıza titizlikle müdahale edip en iyi şartlar altında hizmet vermekteyiz. Bu işlemlerin neticesinde cihazınızın onarımından ziyade ömrünü uzatacak şekilde değişim işleminin yapılmasına odaklanmaktadır. Tüm bu süreçler zarfında cihazınızı tüm yalınlığıyla sizin önünüzde işleme alıyoruz. Ekran değişimlerinde kullanılan ekipmanların hepsi en son teknoloji ekipmanlar olup bu konuda masraftan kaçmamaktayız. Firma olarak cihazlarınızın güvenliğini büyük ölçüde önemsiyoruz. Ve elektrikten arındırılmış odalarda cihazlarınızın ekran değişimi sürecine devam ediyoruz. İşlem sonucunda cihazınızda herhangi bir problem olup olmadığını kontrol edip olumlu sonuçlanması durumunda cihazınızın teslimini sağlıyoruz.

Casper VIA F20 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

Hızlı teslimat odaklı çalıştığımız firmamızda cep telefonlarınızın ekran değişimi ve tamirat işlemi anında işleme alınır. Günlerce cep telefonlarınızı firmamızda bekletip erteleme işlemi yapmamaktayız. Bu konuda çok titiz davranıyoruz ve cep telefonlarınızın gündelik hayatınızın bir parçası olduğunun farkındayız. O yüzden cihazlarınız güvenli bir şekilde tamir işlemi gördükten sonra ustalarımız tarafından detaylıca kontrol edilmektedir bu kontrol sırasında herhangi bir problem ortaya çıkmaz ise cihazlarınızda cep telefonlarınız ortalama 20-60 dakikalık bir süre zarfı içerisinde sizlere teslim edilir. Ayrıca firmamız bünyesinde her işlemin 6 ay garantisi olduğunun vurgusunu yaparak bu konuda en iyi hizmetleri almanız adına size rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Casper VIA F20 Ekran Değişimi Ücreti Ne kadar ?

Ekran değişimleri konusunda firmamız oha dedirtecek işler yapmaya devam ediyor. Gerçeğe en yakın en kaliteli ekranları kullanarak cihazlarınızın ömrünü artırmakla kalmıyor bu işlemi en iyi ve en uygun fiyata yapmaktadır. Masraftan ve teknolojinin ayrıcalıklarından kısmamakla beraber en iyi hizmeti vermek adına her türlü önlemi almış bulunmakta. İstanbul da tek şubesiyle devleşen şubemize maddi konuda hiçbir müşterimiz mağdur olmamıştır aldıkları hizmetin karşılığında az bile olduğunu söylen çok müşterizim vardır.  Casper VIA F20 Ekran değişimi ücreti firmamızca 900 TL olarak belirlenmiştir. Fakat bu fiyatlar anlık olarak güncellenebilmektedir. Bu fiyatların güncel bilgisine ulaşmak adına sizi müşteri temsilcimizle bir görüşme yapma tavsiyesinde bulunmak istiyorum en sağlıklı ve en güncel fiyat listesini ancak öyle öğrenebilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyasına Güvenebilir miyim ?

Kadıköy cep dünyası olarak sizlere en iyi hizmet vermek için gece gündüz demeden çalışıyoruz bu çalışmalar sonucunda sizlerin bize duyduğu memnuniyetler neticesinde hiçbir emeğimiz ve hizmetimizin boşa kurgulanmamış olduğu neticesine varıyoruz. Şüphesiz firmalar arasında zirve konumda yer aldığımızı da düşünmemizin en büyük nedenlerinden bir tanesi de siz müşterilerimizsiniz. Kadıköy cep dünyasına tereddütle bakan müşterilerimiz için de web sitelerimizde ve Google da firmamızı arattırmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü oralarda çıkan sonuçlarda müşterilerimizin bizler için yazdığı yorumlarla karşılaşacaklardır. Bu yorumlar firmamızın itibarı konusunda çok önemlidir. Referans olarak belirlediğimiz her müşterimize bize güvendikleri için minnettarız fakat çalışmalarımızı bu anlamda sonlandırmak yerine daha çok müşteri ulaşmak adına gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın Kadıköy cep dünyası ile çalışmak istiyorsanız bize gerekli iletişim numaraları ve şirket adresimizden ulaşabilirsiniz.

Ön Cam Değişimi Yapıyormusunuz ?

Firma olarak ön cam değişimine kesinlikle karşıyız. Bunun sebebi ise ön cam değişiminde uygulanan işlemde cihaza ısı verilerek işlem yapılması bu işlem cihaza zarar verdiği için böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Aynı zamanda kesinlikle tavsiye etmediğimizi de ayrıca belirtelim.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyin. Yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerindedir.  Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments