Casper Ekran Değişimi Kadıköy

Casper ekran değişimi Kadıköy bölgesinde telefon tamiri ve onarımı konusunda her zaman müşterilerine yardımcı olmaya çalışan firmamız, aynı zamanda ekran değişimi hizmetleri vermekte ve müşterilerine sunduğu profesyonel çözümler sayesinde ön plana çıkan bir firma olma özelliği göstermektedir. Müşterilerine sadece 15 dakika içerisinde ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız ile siz de telefonlarınızda yaşadığınız ekran sorunlarını bizimle kolayca giderebilirsiniz.

Ekran değişimi fiyatları olarak müşterilerine her aşamada yardımcı olan firmamız, telefon tamiri ve bakımı konusunda da uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Müşterilerine verdiği her hizmette makul fiyat aralıkları sunmaya çalışır ve aynı zamanda konusunda uzman personelleri ile hızlı ve güvenilir bir ekran değişimi yapar. Bu nedenle siz de hem uygun fiyat aralıkları hem de güvenilir çözümler için bize gelebilir ve sizlere kaliteli bir ekran değişimi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Profesyonel ve Hızlı Ekran Değişimi İçin Kadıköy ekran Değişimi Hizmetleri

Casper ekran değişimi Kadıköy ilçesi ev çevresinde pek çok farklı şekilde müşterilerine ekran değişimi hizmetleri veren telefon servisimiz ile siz de telefon ekranlarınızda kırılma ya da çatlama gibi sorunlar nedeniyle yaşadığınız problemlerden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Dilerseniz müşteri adresinde dilerseniz de kargo gönderimi ekran değişimi yapabilir ve istediğiniz hizmet aşamalarından birini seçerek sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Telefon servisimiz tüm müşterileri için kendi bulundukları adreste hizmet verme lüksünü sizlere sunar. Sadece adres bilgilerinizi bize bırakmanız ve ardından servis çalışanlarımızı bulunduğunuz konuma yöneltmemiz yeterlidir.

  • Sadece 15 dakika içerisinde ekran ve iç cam değişimi
  • Kargo hizmeti ile iç cam değişimi
  • Müşteri adresinde iç cam değişimi
  • 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi
  • Orijinal ve orijinale yakında ekran değişimi
  • Ekran değişimi sonrası kırılmaz cam koruyucu desteği

Casper Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz!

Sektörde öncü firmalardan biri olarak müşterilerimize hiçbir zaman için sadece ön cam değişimi hizmetleri vermemekteyiz. Bunun yerine komple ekran değişimleri ile hizmet sunmaktayız. Çünkü ön cam değişimi yapılan telefonların ekranlarında daha sonrada piksel patlamaları başta olmak üzere sarı leke oluşumu gibi durumlar meydana gelmektedir. Bu nedenle  müşterilerimize kaliteli hizmetler vermek adına komple ekran değişimi servisimiz tarafından gerçekleştirilen işlemlerin başında gelir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments