Casper Batarya Değişimi
Yazan:admin / Blog / 0 Yorum

Casper Batarya Değişimi

Hangi marka olursa olsun bataryaların yapısı gereği belli bir süre ve kullanım sıklığı sonunda gücünde düşüş yaşanması ve değiştirilmesi kaçınılmaz bir hal alacaktır. Casper batarya gücü ve kullanım süresi konusunda kendini kanıtlamış olsa da yine de değişim için zaman geldiğinde bunu ötelemek sadece cihazınıza daha da zarar vermek anlamına gelir. Batarya değişiminin geldiğini anlamak için cihazınızın verdiği işaretleri yorumlamanız yeterli olur. Cihazınız ısınıyor, sık sık şarjı bitiyor, kısa sürede şarjı dolmuş görünüyor, oldukça az kullanım sonucunda bile hemen bitiyorsa, gereksiz yere açılıp kapanıyorsa olması gereken performansın altına düşmüş demektir. Casper batarya değişimi için cihazınızı emanet etmeniz gerekmeden tüm işlemleri gözünüzün önünde yapacak, Google Haritalar aramalarında en çok olumlu müşteri yorumu almış olan servis olduğumuzu bilmenizi isteriz. Uzun zamandır müşterilerimizin güvenini kazanmak adına şeffaf, yanlarında ve uzman bir kadro ile hizmet vermeyi amaç haline getiriyoruz. Bunun için mutlaka servisimizin kalitesini deneyerek siz de memnun olan müşterilerimizden birisi olmalısınız.

Casper Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Batarya değişimi Casper markasını tanıyan ve bu konuda belli bir tecrübesi olan servisler tarafından yapılmadığında verilerin kaybolması veya cihaza zarar verilmesi gibi durumların yaşanmasına neden olabilir. Servisimiz elemanları alanında uzman ve profesyonel kişiler olduklarından dolayı batarya değişimlerinde sıklıkla tercih edilir. Cihazlar müşteri yanında açılır ve tüm sorular cevaplanarak gerekli hassasiyet gösterilir.

Müşterilerimiz bilgilerinin alınıp alınmadığı konusunda da soru işaretiyle karşı karşıya gelmez. Batarya değişimi aynı odada ve oldukça yakın mesafede yapılırken bahaneler kullanılarak farklı odaya geçilmesi söz konusu olmaz. Cihazınızın parçalarının da değiştirilmediğini görerek, içinize sinecek şekilde hizmet almış olursunuz.

Bunların yanında her ihtimale karşılık müşterilerimize güven vermek ve güvenliği sağlamak amacıyla kesintisiz kayıt alan güvenlik kamerası sistemleri ile çalışıyoruz. Bu kadar kendine ve verdiği hizmetlerin kalitesine güvenen bir firma olmamızın en yararlı sonucu olarak en az 6 ay süre ile garanti vererek cihazınızı teslim etmemizdir. Gerekli belgeyi de teslim ederek kontrol etmenizi ve cihazınızı almanızı talep ediyoruz.

Casper Batarya Değişimi
Casper Batarya

Casper Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Bataryanın gücü modele ve ne kadar güç harcayacağına bağlı şekilde değişkenlik gösteriyor olsa da ortalama şekilde bazı rakamlar vermek mümkün olabilir. Batarya değişimi için gerekli olan ortalama süre 1 veya 2 seneden daha uzun süreli olmayacaktır. Müşterilerimize en önemli tavsiyemiz batarya değişim zamanı geldiğinde ötelemekten kaçınmak ve kısa süre içinde servisimizle iletişime geçmek yönündedir. Çünkü bir süre sonra cihazınızın sadece bataryasını değiştirerek çözeceğimiz sorunlar daha da ciddi bir hal alabilir. Cihazınıza zarar vermemek için mutlaka gücünü kontrol ettirmelisiniz.

Casper Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Bataryanızın güç ve performans konusunda ne durumda olduğunu anlamak için servisimizden görüş alabilirsiniz. Servisimiz ayarlar sekmesinden gerekli kontrolleri yaparak %80 üzerinde olup olmadığına bakarak batarya değişimi için gereken fiyatlandırmayı yapar. Garantili şekilde işlem yapıyor olmamıza rağmen ekonomik rakamlar ve değişim paketleri oluşturmayı da atlamayarak önceliklerimizden birisi haline getiriyoruz. Net rakamlar için servisimize uğramanızı ve değerlendirme sonucunda fiyat almanızı daha doğru buluyoruz. Yedek parça değişiminden bile kaynaklanan fiyat farkı olabileceğini unutmadan hareket etmek önemlidir.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Değişim işlemleri çalışanlarımızın hızlı ve oldukça uzman olmasından dolayı ortalama 30-45 dakika civarında gerçekleştirilir. Tecrübeli çalışanlarımız iş yoğunluğu durumunda bile yeterli hassasiyeti göstererek kısa süre içinde batarya değişimini gerçekleştirmek adına çalışmalarına devam edecektir.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Tecrübesi yeterli olmayan ve markayı yeterince tanımayan servisler bilgilerin silinip silinmeyeceği konusunda da garanti veremez. Servis olarak batarya değişimlerinde bilgilerinizi kopyalamadığımızın ve silinmesini de engellediğimizin garantisini vererek çalışmalarımızı yapıyoruz.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Batarya değişimi konusunda:

Ücretler Neye Göre Değişir?

Kullanılan batarya modeli ve markası kadar yedek parçanın fiyatı da değişkenlik olmasının en temel nedenleri arasında yer alır.

Telefonun Özellikleri Bataryanın Dayanıklılığını Etkiler Mi?

Kullanılmayan cihaz özelliklerinin bile açık bırakılması bataryanın gereksiz şekilde güç kaybetmesine neden olacağından önerdiğimiz bir durum değildir. Dikkatli kullanıcı olmak fark ettirir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments