Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Ekran Değişimi Büyükçekmece– iPhone Ekran Değişimi Büyükçekmece

Ekran değişimi Büyükçekmece firmamız, Kadıköy merkezimizde sizlere ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda firmamız, Büyükçekmece ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde gezici ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Yerel ve gezici olarak ekran değişimi hizmeti veren firmamız; alanında uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermektedir. Sürekli değişen ve gelişme gösteren teknolojinin yeniliklerini her gün takip eden personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Teknik servis personellerimiz, yenilikleri hizmetlerimizle harmanlayarak sizlere modern ve kaliteli ekran değişimi hizmeti sunmaktadır.

Garantili akıllı telefon ekran değişimi

Cep Telefonu Tamiri Büyükçekmece

Firmamız bünyesinden aldığınız ekran değişimi hizmetlerimiz sırasında garantili ve orijinal parçalar tercih edilmektedir. Her marka ve model için ekran değişimi hizmeti sunan firmamız personelleri, markaların orijinal ekran parçalarını tercih etmektedir. Böylece ekran değişimi hizmetlerimizin ömrü daha uzun ve kalıcı olmaktadır.

Siz Çağırın Biz Gelip Ekran Değişimi Yapalım

Ekran değişimi Büyükçekmece firmamız, sadece İstanbul Kadıköy ilçesinde merkezi olan kurumsal ekran değişimi firmasıdır. Kadıköy merkezimiz dışında firma olarak müşterilerimize yerinde ekran değişimi hizmeti de sunmaktayız. Kadıköy dışında konumdaysanız Büyükçekmece ilçesi başta olmak üzere tüm ilçelere kendi araçlarımızla ulaşım sağlamaktayız. Eğer ani bir ekran hasarı meydana gelmişse iletişiminizin aksamaması ve kalitesinin düşmemesi adına merkezimize uzak olsanız da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamızın müşteri temsilcisi yetkililerine bulunduğunuz konumu bildirdikten sonra en kısa sürede teknik servis ekiplerimiz olduğunuz yere kısa sürede ulaşım sağlayacaklardır. Sonrasında ise bulunduğunuz yerde gözünüzün önünde cep telefonunuzun ekran değişimini yaparak 6 ay garanti kapsamı sürecinde cihazınızı sizlere teslim etmektedir.

Firmamızın sunduğu ekran değişim hizmetleri;

Ekran değişimi yapılacak cep telefonu cihazlarınızın emin ellerde, profesyonel düzeyde işlem görmesini istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kadıköy merkezimizde ya da bulunduğunuz yerde ekran değişimi hizmeti talep edebilirsiniz.

Müşteri yorumları okumak için tıklayınız

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments