Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Bursa Ekran Değişimi

Bursa ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip eşliğinde yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir ve bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner. Teknik servisimizde ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimi hizmetleri her zaman garanti kapsamında sunulur.
  • Değişim sırasında telefonlarınız üzerinde yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bursa ekran değişimi hizmetleri ile cep telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize göndererek ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlar, servisimize ulaşması ardından aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak sizlere kargo ile geri gönderilir. Kargo verilen telefonlarınıza en geç 3 iş günü içerisinde ulaşmanız mümkündür. Bunların yanı sıra servisimizde kargo ile gerçekleştirilen ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir.

iPhone Ekran Değişimi Bursa

iPhone ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen servisimize uğrayın ve sizlere alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler sunalım. Servisimizde her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılır. Bunun yanında değişim sırasında yapılan işlemler daima sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Teknik servisimizde iPhone ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sunulan bir hizmettir. Sizler de telefon ekranlarınızda kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunlar ile karşılaşmanız halinde hemen servisimize gelebilir ve Bursa garantili ekran değişimi ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimlerinizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında herhangi bir ekran sorunu ile karşılaşmanız halinde de tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Bursa

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, oldukça hızlı ve pratik bir şekilde ekran değişimi yapar. Servisimizde yapılan ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde yapılır. Değişimin ardından ise telefon ekranında gerekli kontroller yapıldıktan sonra sizlerin de onayı alınarak teslimat gerçekleştirilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında değişim sonrasında telefon ekranlarınızda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir ve buna göre teslimat yapılır. Ekran değişimi sonrasında sizler de telefon ekranlarınızı kontrol ederek teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Bursa

Xiaomi telefonlarınızın ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda tüm ekran değişimlerini sterilzie edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirir.

Ayrıca servisimizde yapılan ekran değişimleri garantili olarak hizmete sunulur. Sizler de ekran arızalarınız için garantili ekran değişimi Bursa ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili çözümler elde edebilir ve telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Bursa

Huawei ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verir. Panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi ekran sorunlarının oluşma ihtimali en aza indirgenir.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Sizler de ekran değişimi hizmetlerinde kalitenin yanı sıra uygun fiyatlar arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara kalıcı ve etkili çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments