Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Bolu Ekran Değişimi

Bolu ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunlar için hızlı ve güvenilir çözümler bulabilirsiniz. Ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanan firmamız, her zaman konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Genel olarak servisimizde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz silinmez.
  • Değişim hizmetlerinde 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Değişim sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bolu ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kargo hizmeti değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken kargo ile telefonlarınızı bizlere göndermek ve bunun ardından en kısa süre içerisinde yapılan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızı tekrar kargo ile teslim almaktır. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak yapılır. Sizler de Bolu garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan sorunlar için en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında telefon ekranlarınızda meydana gelen problemler için de tekrar firmamıza gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Bolu

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanır. Servisimizde orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılan ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınız dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı açısından eski performansına kavuşur.

Diğer yandan servisimizde yapılan tüm ekran değişimleri garanti kapsamındadır. Sizler de Bolu garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan problemleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında kullanıcı hatası dışında telefon ekranlarınızda meydana gelen benzer sorunlar için de servisimize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Bolu

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan servisimiz, her zaman alanında uzman ve deneyimli çalışanları ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında servisimizde yapılan tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.

Teknik servisimiz ekran değişimlerinde profesyonel çözümlerin en doğru adresidir. Çünkü ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimi yapıldıktan sonra yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Bu testler sonrasında eğer telefon ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Bolu

Xiaomi ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri alanında uzman bir kadro ve orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Teknik servisimiz siz müşterileri için Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde her zaman garantili hizmetler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen arızaları garantili ekran değişimi Bolu sayesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Değişim sonrasında ise yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Huawei Ekran Değişimi Bolu

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan servisimizde tüm ekran değişimleri uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Orijinale en yakın Huawei ekranların kullanıldığı değişimler sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Ayrıca ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ekran değişimleri oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Ekran değişimi için servisimize geldiğinizde yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde ekranlarınız değiştirilir ve gerekli kontroller yapılmasının ardından telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra firmamızda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimleri yapılır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments