Samsung Ekran değişimi Bayrampaşa
Yazan:admin / BlogBlog / 1 Yorum

Bayrampaşa Ekran Değişimi – Samsung Ekran Değişimi Bayrampaşa

Bayrampaşa ekran değişimi firmamız, sizlere İstanbul Kadıköy merkezimiz başta olmak üzere tüm İstanbul genelinde cep telefonu ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Firmamızın merkezi Kadıköy ilçesindedir. Dilerseniz Kadıköy merkezimizde cep telefonu ekran değişimi hizmeti alabileceğiniz gibi gezici hizmet imkanımız sayesinde İstanbul sınırları içinde istediğiniz konumda gezici ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Ekran Değişimi Servisi Bayrampaşa

Cep telefonunu ekranınızın ani şekilde kırılması ve kullanılamaz hale gelmesi durumunda firmamız sizlere teknik destek sunmaktadır. Firmamıza gelerek ya da telefonla iletişim sağlayarak merkezimizde ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Merkezimize ulaşım sağlayamayacak konumdaysanız teknik servis ekiplerimiz bulunduğunuz konuma araçlarımızla ulaşım sağlayarak ekran değişimi hizmeti sunmaktadır.

Bayrampaşa iPhone Ekran Değişimi Servisi İstanbul

Kurumsal ve profesyonel cep telefonu ekran değişimi firması olarak firmamız, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip etmektedir. Bu bağlamda firma personellerimiz düzenli periyotlarda hizmet içi eğitim alarak bu sektördeki yenilikleri hizmetlerimize empoze etmektedirler. Dolayısıyla da piyasadaki diğer firmalarla firmamızı kıyasladığınızda firma hizmetlerimizin son derece profesyonel olduğunu görebilirsiniz.

Orijinal Ürünlerle Garantili Ekran Değişimi

Bayrampaşa ekran değişimi firması olarak Kadıköy başta olmak üzere İstanbul genelinde tüm İlçelerde sizlere ekran değişimi sunan kurumsal bir firmayız. Firmamız da , ekran değişimi hizmetleri kapsamında her markaya uygun orijinal ürünler tercih etmektedir. Ekran değişimi hizmetlerimiz teknik servis personellerimiz tarafından 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında personellerimiz kalite kontrol testleri yaptıktan sonra cihazınızı sizlere teslim etmektedir. Çalışır durumda size teslim edilen cep telefonunuzun değişen ekranı 6 ay süreyle firmamızın garanti kapsamında olmaktadır. Dolayısıyla da hizmetlerimiz garantili ve kalıcı çözümler üretmeye yöneliktir.

Firmamızın tüm marka ve modellere yönelik sizlere sunduğu cep telefonu ekran değişimi hizmetleri;

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bayram
bayram
4 yıl önce

Bayrampaşa ekran değişimi servisi olan kadıköy cep dünyasından 15 dakika içerisinde gözlerimin önünde hizmet aldım. 3 aydır da sorunsuz kullanıyorum cihazımi. telefonumun performansı da ciddi şekilde arttı. çok teşekkür ediyorum profesyonel teknık servis ekibine…