Avea İntouch 4 Ekran Fiyatı

Avea İntouch 4 ekran fiyatı konusunda sizler de uygun fiyat aralıkları ile değişim hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile yardımcı olalım. Ekran değişimi hizmetlerinde orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, bu sayede telefon ekranlarınızın tamamen eski performansına kavuşmasını sağlar. Ayrıca telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve dokunmatik hassasiyeti de ilk gün ki haline geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunar.
  • Değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay kadar garantili hizmetler verir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarda yapılan tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Avea İntouch 4 Ucuz Ekran Fiyatı

Teknik servisimiz siz müşterileri için oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Siz de Avea İntouch 4 ekran fiyatı olarak bütçenize uygun çözümler arıyorsanız, hemen servisimize gelebilir ve bizimle ekran değişimlerinde kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Firmamızın sektör genelinde en uygun fiyatlar ile değişim hizmetleri sunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Avea İntouch 4 Ekran Değişimi Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer siz de Avea telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırılma, çatlama ya da çizik gibi problemler nedeniyle ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız, değişim yaptırmadan önce bazı konulardan bilgi sahibi olmanız gerekir. Ekran değişimi sonrasında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalmamak adına değişim yaptırmadan önce dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Bunlara bakalım.

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yaptırmanız gerekir.
  • Ayrıca telefonlarda ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimi yapan firmalardan hizmet alınmalıdır.
  • Bunun yanında ekran değişimi hizmetlerinde en az 6 ay kadar garanti kapsamında hizmet alınması da önemlidir.
  • Ekran değişimi yapılmasının ardından telefonlarda yer alan bilgilerin asla silinmemesi de dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır.
  • Diğer yandan ekran değişimi sonrasında sizler de kendi telefonlarınızın ekranlarını kontrol edebilmeli ve herhangi bir sorun olup olmadığına bakabilmelisiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments