Avcılar Ekran Değişimi 

Avcılar ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunlara hızlı çözümler bulabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, daima son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca değişim sırasında kullanılan orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Avcılar ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan sorunları kargo gönderim hizmeti ile çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimizde kargo ile gönderdiğiniz telefonlarınızda ekran değişimleri en kısa sürede yapılır ve ardından telefonlarınız geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamıza aittir. Garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Avcılar garantili ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Avcılar

iPhone ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimiz ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile işlem yapar. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere hızlı ve güvenilir çözümler ile yardımcı olur. Sizler de Avcılar garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Avcılar

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olan firmamız, daima orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve telefonlarınızı bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Avcılar

Xiaomi ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler elde edin. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişimler son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri garantili ekran değişimi Avcılar ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında teknik servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Avcılar

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra servisimiz bünyesinde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan ön cam, dokunmatik panel, iç ekran ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments