Asus Şarj Soketi Değişimi
Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / Blog / 0 Yorum

Asus Şarj Soketi Değişimi

Asus marka cep telefonu arızaları her zaman en güvenilir şekilde yapılır. Alanında uzman servis ekiplerimiz ile arıza tespitleri ve gerekli tamir işlemleri, 7/24 kamera ile takip edilebilen ve gizli olmayan bölümlerde yapılır. Asus şarj soketi değişimi sırasında, telefon sahiplerine, telefonda kayıtlı hiçbir bilgisinin silinmeyeceği garantisini veriyoruz.

Cep telefonu tamir işlemlerinin tüm aşamaları, müşterinin gözü önünde yapılır. Asus marka cep telefonlarında çoğu zaman kullanıcı hataları ya da düşme gibi nedenlerden dolayı şarj soketi arızası meydana gelebiliyor. Bu durum telefonun şarj etmemesine neden olabiliyor. Tüm sorunlar, uzman ekiplerimiz tarafından anında çözüme kavuşturuluyor ve parça değişimi yapılıyor.

Asus Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Örnek modelin şarj soketi değişimi, uzman elemanlarımız tarafından, telefonun diğer bölümlerine herhangi bir zarar vermeden yapılır. Şarj soketi değişimi için telefonun bataryasını söker ve enerji bağlantısını tamamen kesilir. Daha sonra soket bağlantıları kontrol edilir ve bağlantılarda kopukluk varsa, tamir edilerek gerekli kontroller yapılır. Tamir edilemeyecek şekilde hasar görmüş olan şarj soketleri yeni yedek parça ile değiştirilir ve sorun tamamen çözülür. Şarj soketinde sorun olup olmadığını anlamak için şunları yapabilirsiniz.

  • Asus cep telefonu şarj kablosunu değiştirerek şarj etmeyi deneyebilirsiniz.
  • Şarj adaptör başlığını değiştirebilirsiniz,
  • Cep telefonunu şarj kablosu ile bilgisayara bağlayarak, bağlantı kurabilirsiniz,

Bu işlemleri yaptığınızda, telefonunuz halen şarj olmuyor ya da bilgisayar ile bağlantı kurulmuyorsa, şarj soketi arızalı demektir. Teknik servisimize gelerek ya da iletişim kurarak şarj soketi değişim hizmeti alabilirsiniz.

Asus Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Asus cep telefonu modellerinde, çeşitli nedenlerden dolayı arızalar meydana gelebiliyor. En çok karşılaşılan ve bizlerden talep edilen hizmetlerden birisi, şarj soketi arıza tamirleridir. Şarj soketi arızaları, şarjın dolmamasına neden olur. Bu kullanıcının telefonunu şarj edememesini ve mağduriyet yaşamasına neden olur.

Şarj soketi kurulması, orijinal olmayan şarj kablosunun telefona takılmaya çalışılması ve yuvaya oturması için aşırı güç uygulanması sonucu olabilir. Kırılmış olan asus şarj soketlerini yenisi ile hemen değiştiriyoruz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetlerimiz garantilidir. Tüm işlemlere, 6 ay parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

Asus marka akıllı cep telefonu kullanıcıları, telefonlarında yaşanılan sorunların çözümü için Google üzerinden araştırma yapabilir. Yapılan araştırmalarda, firmamız, en yüksek müşteri yorumuna sahip teknik servis olarak karşılarına çıkacaktır. Servisimize gelen müşterilerimiz, telefonlarının şarj soketlerini değiştirirken, elemanlarımızın yaptığı tüm çalışmaları izler ve telefonları ile ilgili hangi işlemlerin yapıldığını rahatlıkla görebilirler.

Asus Şarj Soketi Değişimi
Asus Şarj Soketi Değişimi

Asus Şarj Alamama Sorunu

Asus telefonlarda son dönemlerde sık karşılaşılan ve kullanıcıların sorun yaşadığı sorunlardan birisi telefonun şarj almamasıdır. Şarj edilemeyen telefonlar kullanılamayacaktır. Örnek modelin şarj almama sorunu farklı nedenlere bağlıdır.

  • Şarj soketi arızalıdır,
  • Şarj soketi kırılmıştır,
  • Şarj kablosu arızalıdır,
  • Şarj adaptörü arızalıdır,

Şarj almama sorunları, teknik servisimizde, tüm ihtimaller göz önünde bulundurularak çözülmeye çalışılır. Şarj almama sorunu daha çok şarj soketinde meydana gelen arıza sorunlarından kaynaklanabilir. Şarj soketinde oluşan oksitlenme ve kirlenme bile çoğu zaman şarj almama sorununa neden olabiliyor.

Müşterilerimizin gözü önünde, tüm testleri yapıyor, arızayı tespit ederek, sorunun çözümü hakkında bilgi veriyoruz. Garantili işçilik hizmetlerimizin tüm aşamaları 7/24 kamera kaydı altında yapıldığı için müşterilerimize işlemlerimizin güvenli olduğunu gösteriyoruz. Tamir işlemi sonrasında, telefonu şarja takıyor ve telefonun şarj aldığını müşteriye gösterdikten sonra sağlam olarak teslim ediyoruz.

Asus Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar

Şarj soketi değişim işlemleri, telefonun modeline ve arıza türüne göre 30 dakika ile 2 saat arasında yapılıyor. Müşterilerimiz, cep telefonlarını getirdiklerinde aynı gün içerisinde gerekli işlemlerin yapılmasını ve telefonlarındaki sorunların giderilmesini sağlıyor. Şarj soketi değişimi fiyatı her zaman en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır.

Müşterilerimize güvenilir hizmet sunabilmek için Asus marka telefonların modellerine göre parça değişimi ve tamir işlem ücret tarifesini gösteriyoruz. Google haritalarında teknik servisimiz ile olumlu yorumların olduğunu görenler, Türkiye’nin farklı yerlerinde olsalar bile kargo ile telefonlarını gönderebiliyor. Arızalı cep telefonunun şarj soketi değişimi ve diğer arıza sorunları giderildikten sonra tekrar kargo ile müşterilerimize gönderiyoruz. Cep telefonları elimize ulaştığı anda tamir işlemlerine hemen başlanır.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments