Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Artvin Ekran Değişimi

Artvin ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği arızaları gibi sorunlar için kesin çözümler bulabilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman konusunda uzman ve deneyimli teknisyenler ile yapılır. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Telefon servisimiz siz müşterileri için ekran değişimlerinde;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir.
  • Bunun yanında tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimleri sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Artvin ekran değişimi hizmetleri ile firmamız bünyesinde kargo gönderimiyle de ekran değişimi yaptırmak mümkündür. Telefonlarınız kargo ile servisimize ulaşmasının ardından en kısa sürede ekran değişimleri yapılır ve sonrasında kargo ile tekrar sizlere teslim edilir. Ayrıca kargo ile ekran değişimlerinde kargo ücretleri firmamıza aittir. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Artvin garantili ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetlerine dahil olabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Artvin

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde yapılan orijinale en yakın ekran değişimleri sonrasında telefonlarda;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyeti
  • Ekran parlaklığı

şeklindeki tüm özellikle ilk gün ki performansına geri döner. Bu şekilde telefon ekranlarınızı uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanmak mümkün olur.

Bunların yanı sıra servisimiz tüm telefonlarda olduğu gibi iPhone ekran değişimleri için de garantili hizmetler verir. Siz de hızlı ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız, Artvin garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında sunulan 6 ay süreli parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Üstelik değişim sonrasında herhangi bir ekran sorunu olması halinde servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Artvin

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde uzman kadrosunun yanında garantili hizmetleri ile öne çıkan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de garantili ekran değişimi Artvin ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız sayesinde kaliteli bir hizmeti uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Telefon servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan ve değişimler sırasında kesinlikle kaliteden ödün vermeyen teknik servisler arasında yer alır.

Xiaomi Ekran Değişimi Artvin

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için profesyonel bir işçilik ortaya koyan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Xiaomi orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti tamamen eski performansına geri döner. Bunun yanında değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez ya da zarar görmez. Erkan değişimi yapıldıktan sonra ise yeni ekranlar çeşitli testlere tabi tutulur ve ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Eğer ekranda bir sorun algılanmazsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Artvin

Huawei ekran değişimi ile sizler de teknik servisimiz sayesinde kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Servisimizde tüm Huawei ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanların yanı sıra her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır.

Diğer yandan ekran değişimleri konusunda oldukça hızlı ve pratik işlemler yapan firmamızda değişimler yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde sonuçlandırılır. Bunun yanında teknik servisimizde ön cam değil, her zaman panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Bu sayede telefon ekranlarında yer alan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tümü değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar da meydana gelmez.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments