Ardahan Ekran Değişimi

Ardahan ekran değişim hizmetlerinde siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hızlı çözümler sunan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Değişim sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimleri daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ayrıca değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Erkan değişimi yapılırken tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ardahan ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve sorun yaşadığınız ekranlarınıza çözüm getirebilirsiniz. Kargo yoluyla bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Bu yüzden sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Ardahan garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ardahan

iPhone ekran değişimi için sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için hemen servisimize gelin ve alanında uzman ekibimiz ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler sunalım. iPhone telefonların ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile çalışan firmamız, aynı zamanda tüm işlemleri sizlerin yanında ve gözü önünde yapar.

Diğer yandan ekran değişimleri için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda yapılan testler ile herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir ve sonrasında teslimat gerçekleştirilir.

Samsung Ekran Değişimi Ardahan

Samsung garantili ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Ardahan garantili ekran değişimi sayesinde çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan video, fotoğraf, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ekranlarınızda çeşitli testler yapılır ve bunun ardından sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra sizler de değişim sonrasında ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ardahan

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uzman bir ekip ile ekran değişimleri yapar. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılan değişimler sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimizde her zaman ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bunun ardından ise ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez ve sorunsuz bir şekilde ekranlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Ardahan

Huawei garantili ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları garantili ekran değişimi Ardahan ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Diğer yandan teknik servisimizde tüm ekran değişimleri oldukça uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişimler için orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca değişimin ardından ekranlarınızda çeşitli testlerle kontrol edilir ve bunun ardından teslimat yapılır.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments