Apple Servis Fiyatı Güncel 2019 Fiyatları  

Apple Servis Fiyatı Güncel 2019 Fiyatları; Her yıl olduğu gibi bu yılda Apple şirketi servis fiyatlarını açıklamış durumda. Fakat oldukça yüksek olan söz konusu fiyatlar değim yerindeyse yeni cihaz satın almayı teşvik ediyor. Bu nedenle arama motorlarında zirveye yerleşen soruları sizler için bir araya topladık.

  • İPhone ekran değişim ücreti ne kadar?
  • İphone batarya değişim fiyatı ne kadar?
  • İphone kasa değişim ücreti ne kadar?
  • İphone mikrofon değişim ücreti ne kadar?
  • İphone kulaklık değişim ücreti ne kadar?
  • İphone hoparlör değişim ücreti ne kadar?

Eğer sizde bu soruları soranlardansanız, size iyi haberlerimiz var. Çünkü firmamız bu hizmetleri ve çok daha fazlasını Kadıköy de 20 yıllık tecrübesi ile sadece iphone modelleri için değil, tüm android modelleri için sunuyor.

Applle Onarım süresi Ne Kadar?

Apple Servis Fiyatı Güncel 2019 Fiyatları; İphone ve tüm telefon modellerinde öncelikli olarak bilmeniz gereken konu servis süresinin tamamen arızanın cinsi ile bağlantılı olduğudur. Bu yönü ile bakıldığında, ekran değişimi için farklı süre batarya değişimi için farklı süre kasa değişimi için farklı süre gerekebilir. Fakat bu nokta da işlemlerin bir iş günü içinde ve olanaklar dahilinde 30-45 dakika arasında gerçekleşeceğini söylememiz doğru olacaktır.

Firmamız göz önünde onarım yapmaktadır. Ayrıca yaptığı onarımları doğrudan doğruya müşteri gördüğü için bir sorun yaşanmayacaktır. Olası onarımdan sonra müşterimizin telefonunu kontrol etmesi ve onarımı test etmesi için fazlası ile zamanı olacak ve onarım sonrasında her müşterimize 6 ay parça garantisi sunulacaktır.

Firmamızda Servis ücreti ne kadar?

Yine arızanın çeşidine bağlı olarak değişen konular arasında yer alan, servis ücretleri için çok değişken fiyatlardan söz etmek mümkün değil. Fakat küçük farklılıklar arada oluşabilir. Aşağıda vereceğimiz Apple şirketine ait orijinal değişim ücretlerinin %10-20 arasında değişim hizmeti sunduğumuzun altını çizmek faydalı olacaktır.

Ekran onarımı Süresi ve Fiyatı

İPhone Ekranları çok çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Ekranın çalışmamasının temel nedeni ekran arızası da olmayabilir. Bu nedenle tam manası ile fiyat vermek için öncelikli olarak cihazı açmak gerekir. Zira bu nokta da istenen hizmet ekran değişimi değil, cihazın kullanılabilir bir ekranla müşteriye iade edilmesidir.

Ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonun tam fonksiyonları ile çalışması ayrı şey, ekranı çıkartıp yeni ekran takıp cihazı müşteriye iade etmek çok ayrı şeylerdir. Ekran çalışmamasına neden olan tüm koşullar ortadan kaldırıldığında ki; Bu bazen iki üç farklı nedenden ortaya çıkabilir.

Bu noktadan sonra ekran değişimi için fiyat verilebilir. Fakat cihaz ilk açıldığında ve ilk kontrol yapıldığında onarım hizmeti başlamadan önce mutlaka müşterimize fiyat teklifi sunmaktayız. Eğer müşterimiz fiyatı kabul ederse onarım gerçekleşmektedir.

Pil değiştirme Süresi ve Fiyatı

İPhone cihazlarda en sık görülen sorunlar arasında pil şişmesi, batarya şişmesi, şarj tutmama, sürekli şarj olma şikayetleri oldukça popülerdir. Bu nedenle söz konusu arızalar bazı durumlarda telefon ana kartını etkileyen sorunlara neden olabilir. Şişen bataryalar, kasada gömülü olan cihaz içinde bazı lehimlerin atmasına ya da ekranın sıkışmaya bağlı yüksek ısı altında kalarak bozulmasına neden olabilir.

Bu arızların tespiti, sonrasında iphone modeline bağlı olarak batarya değişimi 100-250 lira arasında değişen fiyatlarla olabilir. Söz konusu fiyatlar yıl içinde değişikliğe uğrayacağı için kesin fiyat almak için bizimle iletişim kurmanız doğru olacaktır.

İPhone Hangi Durumlarda Garantiden Ücretsiz Onarım Yapıyor?

Kullanıcıların merak ettiği konuların başında ücretsiz onarım ve değişim hizmetleri oluyor. Bu nokta da Apple şirketinin çok iyi niyetli bir tutuma sahip olduğunu söylemek yanlış olmaz. Cihazınızda cihaz kaynaklı en küçük arızalar dahi yeni cihaz verilerek değiştirilebiliyor. Fakat altı çizilmesi gereken konu, söz konusu arıza fabrika hatası ile gerçekleşmişse bu ayrıcalık size tanınıyor.

Düşmeye bağlı olan hiçbir arıza garanti kapsamında işlem görmediği gibi, Düşen hiçbir cihaz da teknik servisten değişim hakkı elde edemiyor. En uygun koşullar ve avantajlar için firmamız daima size değişimlerde 6 ay parça garantisi sunuyor.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mevlüt taşpınar
mevlüt taşpınar
4 yıl önce

Başarılı bir yazı olmuş iphone ekran değişimi ve fiyatı alakalı faydalı bir makale okuyabilriniz.