Apple iPad iPhone Teknik Servisi Kadıköy

Apple iPad iPhone teknik servisi Kadıköy şubesi olarak sizlere her zaman konusunda uzman ve tecrübeli teknisyen kadromuz ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Servisimiz, cep telefonlarında oluşan arızalarda ve ekran değişimlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. iPhone telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızalarında dilediğiniz an servisimize gelebilir ve etkili çözümler elde edebilirsiniz.

Kadıköy iPad iPhone Cep Telefonu Tamiri

Ayfon servis hizmetleri olarak sizlere cep telefonlarınızda karşı karşıya kaldığınız tüm sorunlarda hızlı ve kaliteli çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Teknik servisimiz iPhone telefonlarınızda meydana gelen tüm arızaların giderilmesinde uzman bir ekip ile hizmet verir. Bunun yanında telefon tamirinde garantili hizmetler veren servisimiz, benzer sorunlar yaşamanız halinde sizlere ücretsiz destek sunar.

Kadıköy iPad Teknik Servisi

Servisimiz iPad tabletler için dokunmatik ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. iPad ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama ve çizilme gibi durumlarda orijinale en yakın iPad ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca servisimizde her zaman komple ekran değişimi hizmetleri sunulur. Bu şekilde iPad ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda istenmedik durumlar meydana gelmez.

Kadıköy Apple iPad iPhone teknik servisi

Servisimiz Kadıköy bünyesinde siz müşterileri için iphone tamir ve ekran değişimi hizmetleri konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar ve bu sayede telefonlarda ekran performansının tamamen eski haline geri dönmesine yardımcı olur. Genel olarak servisimiz bünyesinde ekran değişimi hizmetleri şu şekilde gerçekleştirilir;

  • iPhone telefonlarda ekran değişimleri 30 ila 60 dakika arasında değişen zaman aralıklarında yapılır.
  • Değişim hizmetlerinde en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verilir.
  • iPhone ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.
  • Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi hizmetleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments