Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Antalya Ekran Değişimi

Antalya ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefonlarınızda meydana gelen ekran sorunları için hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Telefon tamir ve onarımı konusunda sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan servisimiz, siz müşterileri için her zaman uzman ve deneyimli bir ekip ile değişim hizmetleri sunar. Bunun yanında firmamızda ekran değişimleri tüm telefon modellerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ilk gün ki haline geri döner.

Antalya ekran değişimi hizmetleri kapsamında aynı zamanda kargo ile değişim hizmetleri almanız da mümkündür. Servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda hemen kargo ile telefonlarınızı bize gönderin ve sizlere telefonlarınız elimize ulaştığı aynı gün ekran değişimi yaparak tekrar kargo ile telefonlarınızı geri gönderelim. Ayrıca kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız tarafından ödendiğini de belirtmek isteriz. Bunun yanında teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Antalya garantili ekran değişimi hizmetlerimiz için hemen bizi tercih edebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim ardından ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmekte fayda vardır.

iPhone Ekran Değişimi Antalya

iPhone telefonlarda ekran değişimi konusunda kaliteli ve profesyonel çözümler ortaya koyan servisimiz sayesinde sizler de karşı karşıya kaldığınız ekran sorunlarından kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Servisimizde iPhone telefonların ekran değişimleri genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler silinmez.
  • Değişim hizmetleri en 6 ay garantili olarak sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

iPhone telefonların ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında değişimin hemen ardından yeni ekran üzerinde çeşitli testler ve kontroller yapılır. Yeni ekranda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alındıktan sonra teslimat yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Antalya

Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve uzman ekibi ile sizlere yardımcı olan servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından telefon ekranlarında gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır ve bu şekilde akılda soru işaretleri oluşmaması sağlanır.

Diğer yandan Samsung telefonlarda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda ekran değişimlerinin tamamı steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Garanti kapsamında hizmet verilen firmamız, Antalya garantili ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizlere en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili ekran değişimleri ile yardımcı olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Antalya

Teknik servisimiz aynı zamanda Xiaomi telefonlar için de uzman ekibi ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Ekran değişimi sırasında sizlere son teknoloji ekipmanlar kullanarak yardımcı olan servisimiz, orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile çalışır. Bunun yanında değişim esnasında telefonlarda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ayrıca firmamızda yapılan ekran değişimleri ardından telefonlarınızda yer alan bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede telefonlarınızdaki video, fotoğraf, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Huawei Ekran Değişimi Antalya

Huawei telefonların ekran değişimlerinde sizlere garanti kapsamında hizmet veren firmamız ile sizler de güvenilir bir ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Garantili ekran değişimi Antalya hizmetlerimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim yaptırmanız mümkün olur. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde tekrar firmamıza gelerek de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabileceğinizi söylemek isteriz.

Diğer yandan servisimizde Huawei akıllı telefonların ekran değişimleri her zaman en uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Eğer siz de ekran değişimlerinde hem kalite hem de uygun fiyatı bir arada görmek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa süre içerisinde etkili çözümler sunalım.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments