Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Amasya Ekran Değişimi

Amasya ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları konusunda etkili çözümler elde edebilirsiniz. Siz müşterileri için ekran değişimlerinde alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile değişim hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile çalışır. Bunun yanında firmamız bünyesinde ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır ve bu sayede ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve hassasiyeti ilk gün ki performansına geri döner. Ayrıca siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimlerinde her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimlerinde en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında yapılan işlemlerin tümü sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Amasya ekran değişimi ile aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile değişim hizmetleri almak mümkündür. Kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılandığı bu hizmet ile sizler de ekran değişimlerinizi servisimize gelmeden yaptırabilirsiniz. Bunun yanında Amasya garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde de en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Garantili ekran değişimlerimiz sayesinde hizmet sonrası ekranlarınızda benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar bizimle iletişime geçerek ücretsiz destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Amasya

iPhone telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın iPhone ekranlar ile çalışır. Bunun yanında servisimiz bünyesinde ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılır. Ayrıca ekran değişimlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetlerin en doğru adresi olan firmamız ile kendinizi her zaman için güvende hissedebilirsiniz. Çünkü Amasya garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sizlere en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri sunar. Bunların dışında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Samsung Ekran Değişimi Amasya

Servisimizde Samsung telefonların ekranlarında oluşan sorunlar için de değişim hizmetleri sunulur. Samsung telefonlar için ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır ve değişimin ardından ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve hızı da tamamen eski performansına geri döner. Bu sayede telefonlarınızı eskiden olduğu gibi verimli bir şekilde kullanmanız mümkün olur.

Diğer yandan Samsung telefonların ekran değişimlerinde firmamız garantili hizmetler sunar. Sizler de garantili ekran değişimi Amasya ile ekran değişimlerinizi en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında yaptırabilirsiniz. Üstelik değişim sonrasında benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar servisimize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Amasya

Xiaomi akıllı telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz ile sizler de oldukça uygun fiyat aralıkları ile değişim hizmeti alabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden ekran değişimi yapılan firmamızda tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan verileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Bunların yanı sıra firmamız bünyesinde yapılan ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Teknik servis odaları 7/24 özel kameralar tarafından izleme altındadır. Bu sayede kargo ile ekran değişimi hizmeti alsanız dahi telefonlarınızda yapılan işlemlere geriye dönük olarak ulaşmanız mümkün olur.

Huawei Ekran Değişimi Amasya

Huawei akıllı telefonların ekran değişimlerinde profesyonel ekibi ile sizlere yardımcı olan telefon servisimiz, orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında telefonlarda ön cam değişimi değil, bunun tam aksine panelli ekran değişimleri ile hizmet verir. Telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Böylece değişim sonrasında beyaz nokta ya da sarı leke gibi ekran problemleri ile karşılaşmanız önlenmiş olur.

Diğer yandan servisimizde yapılan ekran değişimleri ardından telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve telefon  rehberi gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Ayrıca değişim sonrası telefon ekranlarınız çeşitli testlerden geçirilir ve ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Eğer bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments