Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Ağrı Ekran Değişimi

Ağrı ekran değişimi ile sizler de en kısa süre içerisinde ekranı kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonlarınız için değişim hizmetleri alabilir ve uzman kadromuz sayesinde hiçbir sorun yaşamadan telefon ekranlarınızı yenileyebilirsiniz. Teknik servisimiz ekran değişimlerinde sizlere deneyimli ve tecrübeli ekibi ile hizmet verir. Ayrıca değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanarak istenmedik durumların ortaya çıkmasını önler. Diğer yandan servisimizde ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Değişim hizmetlerinde kullanılan orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hassasiyeti, dokunmatik hızı ve ekran parlaklığı ilk gün ki haline geri döner. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim sonrasında ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda istenmedik sorunlarla karşılaşmazsınız.

Ağrı ekran değişimi hizmetleri olarak sizlere kargo gönderimiyle de değişim imkanı sunan firmamız, kargo ile ekran değişimi konusunda sektörün önemli isimleri arasında yer alır. Servisimize kargo ile göndereceğiniz telefonlarınız, kameralar ile kayıt altına alınan, steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem görür. Bunun yanında kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından sağlanır. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez. Ağrı garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sayesinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantili olarak hizmet alacağınızı da söylemek isteriz.

iPhone Ekran Değişimi Ağrı

Telefon tamir ve onarımında sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, iPhone ekran değişimlerinde de sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir. Teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis oddalarında yapılır. Değişim hizmetlerinde cihazınızı için gerekli olan ortamın oluşturulmasına özen gösterilir.

Bunların yanı sıra servisimiz ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman garantili hizmetler sunar. Sizler de Ağrı garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Ağrı

Samsung akıllı telefon modelleri için de ekran değişimi hizmetleri sunan teknik servisimiz, sizlere uzman ekibinin yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile yardımcı olur. Bunun yanında her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Servisimiz bünyesinde orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefon ekranlarınızda;

  • Dokunmatik hızı
  • Dokunmatik hassasiyeti
  • Ekran parlaklığı

Şeklindeki tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ekran değişimi yapılmasının hemen ardından ise yeni ekran birtakım testlere tabi tutulur ve değişim yapılan ekranın sizler tarafından da kontrol edilmesine izin verilir. Daha sonra ise sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Ağrı

Sizler de Xiaomi telefonlarınızın ekranlarında meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızaları sonrasında hemen servisimize gelebilir ve ekran problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimiz her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanır.

Diğer yandan firmamızda ekran değişimleri oldukça hızlı ve uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Xiaomi ve diğer tüm model telefonların ekran değişimleri ortalama 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde sonuçlanır. Ayrıca firmamız bünyesinde ekran değişimleri sektör genelinde oldukça uygun fiyatlarda yapılır.

Huawei Ekran Değişimi Ağrı

Huawei telefonların ekran değişimleri için sizlere kaliteli ve profesyonel bir işçilik sunan servisimiz, aynı zamanda garantili hizmetlerin en doğru adresidir. Servisimiz garantili ekran değişimi Ağrı kapsamında sizlere değişim hizmetlerinde en az 6 ay kadar parça ve işçilik garantisi sunar. Değişim sonrası kullanıcı hatası dışında meydana gelen ekran sorunlarınız için de ücretsiz destek sağlar.

Sektörün öne çıkan telefon servisleri arasında yer alan firmamız, ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel tamamen değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda ortaya çıkması muhtemel olan beyaz nokta ve sarı leke gibi problemlerin de tamamen önüne geçilmiş olur.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments