Yazan:admin / BlogBlog / / 0 Yorum

Adalar Ekran Değişimi

Adalar ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede çözebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli bir kadronun yanı sıra orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca değişim yapılmasının ardından telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler gerçekleştirilir.
  • Diğer yandan değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Adalar ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargo yoluyla bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınız, ekran değişimi yapılmasının ardından en kısa sürede tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Ayrıca tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de Adalar garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Adalar

iPhone telefonlarda yaşanan ekran problemleri için sizler de bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve kaliteli bir hizmetin yanı sıra hızlı çözümlerimizden yararlanın. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en iPhone ekranlar kullanılır. Ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve donanımlar ile gerçekleştirilir. Bunların yanı sıra ekran değişimlerinde tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimleri için sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik odaları kullanılır. Değişim ardından ekranlarınız bir dizi teste tabi tutulur. Bir sorun gözükmüyorsa ekranlarınız sizlerin de kontrolüne sunularak teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Samsung Ekran Değişimi Adalar

Samsung garantili ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri Adalar garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Servisimizde tüm ekran değişimleri için son teknoloji ekipmanlar ve orijinle en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ve değişim işlemleri tamamen sizlerin gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Adalar

Xiaomi ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme ulaştırın. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmetleri gerçekleştirilir. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde ön cam değişini değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefonlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Diğer yandan ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız kısa süre içerisinde teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Adalar

Huawei ekran değişimlerinde firmamız, siz müşterileri için uzman bir kadro ve oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet verir. Ayrıca servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Değişim esnasında ise telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra garanti kapsamında hizmetler sunan telefon servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Adalar ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments