telefon tamiri ataşehir

En Kaliteli iPhone Ekran Değişimi Servisinin 2019 Güncel Fiyat Listesi

Yüksek meblağlar ile alınan iPhone telefonlarda oluşan sorunlar baya üzücü olabilmektedir. Gerek ekran’da oluşan çatlaklar, gerek bataryanın şişmesinden dolayı olan sorunlardan ötürü, iPhone, ve diğer marka telefonların kullanıcılarının bu sorunu yaşamamaları elde değil. Telefon kullanıcıların kaza sonucu ve ya da istemeden de olsa bu sorunları yaşadıktan sonra çözüm arayışlarına girmektedirler. En kaliteli iPhone ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası devreye giriyor.

Kullanıcı hatasından kaynaklandığı için garanti kapsamına girmeyen telefonlarını teknik serviste değiştirmek zorunda kalan kullanıcılar acaba güvenilir iPhone teknik servisi var mıdır arayışına girmektedirler. Bu konuda Kadıköy ve Türkiye’deki en iyi iPhone teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin aklında soru işareti, merak, korku bırakmamak için gözlerinin önünde ekranlarını, bataryalarını ve anakart tamirlerini yapmaktayız.

Kadıköy’ün En İyi Teknik Servisi

Kadıköy’de bulunan teknik servis firmamızda müşteri gözünden bakıp güven kazanmak için ve olan bitenlerden haberleri olması için Canlı izleme fırsatını sunduk. Bu fırsatla her şeyi canlı bir şekilde izleyen müşterilerimiz her şeyin şeffaf olmasından dolayı bizleri Kadıköy’ün en iyi teknik servisi olarak şereflendirdi. Ekran ve batarya değişiminde zirve de olan teknik servisimiz ile 20 yılla aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz.

En İyi Akıllı Cep Telefonu Tamiri Teknik Servisi

20 yıldan fazla bir süredir hizmet veren firmamız en iyi akıllı cep telefonu tamiri teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Sizinde akıllı cep telefonunuzda tamir gerektirecek bir sorun varsa hiç beklemeden Kadıköy Cep Dünyasını arayıp bilgi alabilirsiniz.

Hem gözlerinizin önünde, hem en uygun fiyata ekran değişimi yaparak üzüntünüzü bir nebze olsun giderebilirsiniz. Teknik servisimizde teknik personel arkadaşlarımızın sıcak karşılaması ve sohbeti ile kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz den kesinlikle

En Uygun Fiyata iPhone Ekran Değişimi

Göz önünde ekran değişimi yapan teknik servisimizde En uygun fiyata ekran iPhone ekran değişimi yapmamak olmazdı. iPhone ekran değişimlerinde piyasanın en kaliteli ürünlerinin kullanıp ve en uygun fiyata vermekteyiz. Müşterilerimizin buna değdiğini düşünüp fiyatları en uygun hale getirmiş bulunmaktayız. Teknik firmamızı ister ziyaret ister tamirat için gelip görebilmektesiniz bundan şeref duyarız.

İphone ekran değişimi fiyatları ise kısaca şu şekildedir;

  • İphone 5 ekran değişimi : 109 TL
  • İphone 5s ekran değişimi : 109 TL
  • İphone 6 ekran değişimi : 139 TL
  • İphone 6s ekran değişimi : 169 TL
  • İphone 7 ekran değişimi : 199 TL

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments