iPhone iPad Ekran Değişimi Fiyatı Hakkında

Cep Telefonu ekran değişimi yanında iPhone ipad ekran değişimi müşterinin önünde onarım yaparak müşteri güvenini artırıyor, böylece ne yaptığını görebiliyorlar.

Kadıköy  cep dünyası mağaza müdürü Nevzat bey firma olarak on dokuz yıldır bu işi yapıyor,hızlı servis ve geniş bir yelpazede onarım hizmeti sunarak Apple ile rekabet ettiklerini söylüyor.

Kadıköy Apple iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Servisi

“Apple’a göre yapılmayan bazı sorunların tamirini  yapmayıp neredeyse yeni bir iphone ipad ekran değişimi maliyetine neden oluyor,örneğin çok basit olan iPhone 6 ‘daki bir WiFi anteni gibi sorunu apple tamir etmiyor ama uzman teknisyenlerimiz çok kısa sürede bu sorunu çözüp telefonunuzu eskisinden daha iyi kullanabileceğinizi” söylüyor.

İphone Ekran değişimi Güvenlik ve veri silme

iphone ipad ekran değişimi kadıköy

iPhone ekran değişimi tamir servisi  seçenekleri arasında potansiyel olarak büyük bir fark, Apple’ın iPhone verilerini silip onarmadan önce silmesi,

Verileri silmek, telefonu kutusundan çıktığı duruma geri döndürmek anlamına gelir. Bu müşterileri olası veri ihlallerinden korur, ancak yakın zamanda yedeklenmemiş tüm fotoğrafların, uygulamaların ve telefon numaralarının kaybedilmesi anlamına da gelebilir.

Nevzat bey müşterilerin kendilerini korumak için gerekli adımları atmaları gerektiğini söylüyor.

“Açıkçası en iyi uygulama kesinlikle [iPhone] ‘u evinizde yedeklemek ve telefonunuzu getirmeden önce en iyi seçenektir.”

Kadıköy cep dünyası müşterinin ekran kilidi açma şifresini istediği teknik servislerin  bulunduğunu ve telefonun tamir edildiğinden emin olmak için açma şifresini telefonu kontrol edebilmek için istediklerini söyledi.

Kadıköy Apple Ekran Değişimi Servisi Hizmetleri

Kadıköy cep dünyası teknisyenlerinden Sezgin bey firma olarak  hiç bir zaman bir müşteriden şifre talep etmediklerini söylüyor.

“Müşterilerimizin önünde her zaman başlangıç ​​kontrolleri yapıyoruz ve pini içeri alıyoruz, böylece onarımın sorunsuz ilerlediğinden emin olmak için bir sistem kontrolü yapabiliriz.”

Müşterilerin istedikleri zaman verilerini önceden silebileceğini söylüyor.

Kadıköy cep dünyası veri güvenliğini garanti ettiği için bunun gerekli olmadığını belirtiyoruz.

Teknisyenlerin arka planlarının işe alınmadan önce kontrol edildiğini ve teknik laboratuarının 24 saat gözetim altında olduğunu söylüyor.

Sezgin bey En iyi cep telefonu tamiri ve ekran değişimi servisi olmak için, firma olarak  ne kadar profesyonel olduklarını onarımın her yönüyle daha güvenilir hale getirdiklerini söylüyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments