Currency:

Kadıköy Apple iPhone iPad Dokunmatik Ekran Değişimi Teknik Servisi

Kadıköy Apple iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Servisi

Kadıköy Cep Dünyası Cep Telefonu ekran değişimi müşterinin önünde onarım yaparak müşteri güvenini artırıyor, böylece ne yaptığını görebiliyorlar. kadıköy  cep dünyası mağaza müdürü Nevzat bey firma olarak on dokuz yıldır bu işi yapıyor,hızlı servis ve geniş bir yelpazede onarım hizmeti sunarak Apple ile rekabet ettiklerini söylüyor.

“Apple'a göre yapılmayan bazı sorunların tamirini  yapmayıp neredeyse yeni bir iphone maliyetine neden oluyor,örneğin çok basit olan iPhone 6 'daki bir WiFi anteni gibi sorunu apple tamir etmiyor ama uzman teknisyenlerimiz çok kısa sürede bu sorunu çözüp telefonunuzu eskisinden daha iyi kullanabileceğinizi” söylüyor.

İphone Ekran değişimi Güvenlik ve veri silme

iPhone ekran değişimi tamir servisi  seçenekleri arasında potansiyel olarak büyük bir fark, Apple'ın iPhone verilerini silip onarmadan önce silmesi,

Verileri silmek, telefonu kutusundan çıktığı duruma geri döndürmek anlamına gelir. Bu müşterileri olası veri ihlallerinden korur, ancak yakın zamanda yedeklenmemiş tüm fotoğrafların, uygulamaların ve telefon numaralarının kaybedilmesi anlamına da gelebilir.

Nevzat bey müşterilerin kendilerini korumak için gerekli adımları atmaları gerektiğini söylüyor. "Açıkçası en iyi uygulama kesinlikle [iPhone] 'u evinizde yedeklemek ve telefonunuzu getirmeden önce en iyi seçenektir."

Kadıköy cep dünyası müşterinin ekran kilidi açma şifresini istediği teknik servislerin  bulunduğunu ve telefonun tamir edildiğinden emin olmak için açma şifresini telefonu kontrol edebilmek için istediklerini söyledi.

Kadıköy Apple Ekran Değişimi Servis Hizmetleri

Kadıköy cep dünyası teknisyenlerinden Sezgin bey firma olarak  hiç bir zaman bir müşteriden şifre talep etmediklerini söylüyor.

"Müşterilerimizin önünde her zaman başlangıç ​​kontrolleri yapıyoruz ve pini içeri alıyoruz, böylece onarımın sorunsuz ilerlediğinden emin olmak için bir sistem kontrolü yapabiliriz."

 

Müşterilerin istedikleri zaman verilerini önceden silebileceğini söylüyor, ancak Kadıköy cep dünyası veri güvenliğini garanti ettiği için bunun gerekli olmadığını belirtiyoruz. Teknisyenlerin arka planlarının işe alınmadan önce kontrol edildiğini ve teknik laboratuarının 24 saat gözetim altında olduğunu söylüyor.

Sezgin bey En iyi cep telefonu tamiri ve ekran değişimi servisi olmak için, firma olarak  ne kadar profesyonel olduklarını onarımın her yönüyle daha güvenilir hale getirdiklerini söylüyor.

EKİP RUHU

Yorum ekle


Yorumlar   
Meltem Su Kaynarca
+2 # Meltem Su Kaynarca 22-12-2018 01:36
Selamlar Cep Ekran Değişim Servisi,

Öncellikle dün iphone 8 plus ekran değişimi için geldiğim zaman beni sıcak karşılamanızdan ötürü ve çay ikramlarınız için teşekkürlerimi iletmekle başlamak istiyorum dün gece telefonumun birden kırıldı ve hemen googleye iphone ekran değişimi yazdım ilk çıkan sayfadan kadıköy cep dünyası iphone ekran değişimi servisine girdim ve bana gerçekten çok yardımcı oldular. İphone ekran değişimi için vazgeçilmez adresimdir. Herkes den çok teşekkür ederim. Bir sonraki sefer iphone x ekran değişimi yapmak için uğrayacağım iyi günler.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla
Süveyda Çakırgöz
+3 # Süveyda Çakırgöz 22-12-2018 01:13
Selamlar Kadıköy Cep Dünyası Ailesi ben Süveyda. iPhone 6S plus ekranımı değiştirmiştiniz. İnce işçiliğiniz, tecrübeyle edindiğiniz el çabukluğunuz, samimi ve sıcak duruşunuz sempatik ve müşteri odaklı hizmetiniz ile bu işin hakkını verdiğini düşündüğüm binlerce insandan yalnızca biriyim. Eminim siz de bu iltifatları hak eden nadir firmalardan birisiniz. Tanıştığımıza çok memnun kaldım. Hoşçakalın...
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla
Barış
+4 # Barış 21-12-2018 22:25
iPhone 7 plus cihazımi üçüncü ve son kez burada yaptırdım. Ekranında çatlak olan cihazımı götürdüğüm iki telefoncu da maalesef bir yeri yapıp daha büyük sorun çıkarttı lar. Bunun için internet te çok araştırdım ve buraya gittim. Yarım saatte gözlerimin önünde yapıp telefonumu elime verdiler. Emeğinize sağlık. Mutlaka öneriyorum. Ortam da manzara da cabası;)
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla
Caner
+3 # Caner 21-12-2018 17:32
Merhabalar, iPhone 7 3. Kattan asagiya düşmüştü telefonumun ekranını kırıldığında telefonuma görüntü gelmiyordu. Arkadaşımın tavsiyesi ile Kadiköy cep dünyasına gittim. 20 dakika da Gözümün önünde ekranımı değiştirip geri bana verdiler. Şaşırmıştım çünkü daha önce göz önünde yapan, 20 dakika da tamiri gerçekleştirip teslim eden bir firma görmemiştim. Kesinlikle tavsiye ederim, günümüzde böyle bir firma görmedim ben. ( Burdan Koray arkadaşıma da teşekkür ederim bana Kadikoy cep dünyasını tavsiye ettiği için )
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla
Savaş
+4 # Savaş 21-12-2018 13:39
iPhone telefonum düştü ekranı kırıldı Google den arama yaptım ekran değişimi ilk sırada Kadıköy cep dünyası çıktı yorumlara baktım çoğu müşteri memnuniyetini dike getirmiş bende geldim ilk defa böyle bir servis gördüm şeffaf göz önünde işlem yapıyorlar personelin kıyafeti çok güzel temiz giyimli Güler yüzlü memnun kaldım bundan sonra kendim ve çevremdekilere tavsiye edeceğim
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla
Ali kabze
+4 # Ali kabze 21-12-2018 12:07
Merhaba daha önce Apple servisine karşıya ses gitmiyor diye götürdüğüm iphone 7 telefonuma çok yüksek maliyet çıkardıkları için orda yapamama kararı verdim bir dostumuj referansi ile geldiğim serviste çok kısa süre içinde sonuç aldım buradan hersekse tavsiye edeyirum. Basarolar
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı | Yöneticiye raporla
facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo