ekran değişimi beylikdüzü

İphone 8 Dokunmatik Sorunu Ekran Çalışmıyor?

Tüm markalarda oluşabilen sorunlardan olan dokunmatik çalışmaması ekran basmaması gibi sorunları iphone 8 dokunmatik sorunu en çıkan model olarak karşımıza cıkıtığı için sizlere çözüm yolları sunacağız.

İphone 8 dokunmatik basmıyor

İphone ekranlarında sık sık karşılaşılan ekran kırılması gibi sorunlarda iphone kullanıcıların çaresi olabilmeyi umut ediyoruz. İphone 8 dokunmatik sorunu basmıyor gibi kullanıcıların telefonu düşürmesi , telefonun darbe alması vb gibi sebeplerden dolayı ekranlarda şu sorunlar olabilmektedir

 1. . İphone 8 dokunmatik çalışmıyor donuyor
 2. . İphone 8 dokunmatik sorunu kendi kendine basıyor
 3. . İphone 8 ekran çalışmıyor
 4. . Dokunmatik hassasiyeti kayboldu
 5. . İphone 8 dokunmatik bazen çalışmıyor
 6. . İphone 8 ekranı kendi kendine titriyor
 7. . İphone 8 ekran rengi bozuldu

iphone ekran değişimi sonrası iphone dokunmatik sorunu gibi sorunlara sebep olabilmektedir. bunun bir çok sebebi olabilmektedir başlıcaları ekranın zarar görmesi ve ana karttan kaynaklanan sorunlar olabilmektedir. Bundan dolayı ekranınızda titreme , donma , çalışmama gibi sorunları varsa acilen ekrandan kaynaklı ise iphone 8 ekran değişimi yapmanızı öneriyoruz. Daha büyük sorunlara sebep olmadan önce bizleri arayıp bilgi almanızı öneririz.

 Ekran Değişimi teknik servisimizde maksimum 20 dakikada yapılmaktadır. Bu kısa süre ile birlike İphone 8 Ekran Değişimi Fiyatı ise sadece 279 TL’dir göz önünde ekran değişimi yapmaktayız ve sadece 20 dakikada. İphone Ekran Değişimi Göz önünde yaptığımızdan dolayı hiç bir şekilde güven probleminiz olmayacaktır.

 

İphone 8 Isınma Sorunu

İphone 8 ısınma sorunu sebepleri olarak kullancının telefonu şarjda kullanması, şarjda iken telefonla konuşma, şarjda iken oyun oynama , uzun süre kapatma telefonu kullanma gibi kullanış biçimleri bataryanın şişmesine sebep olmaktadır buda yeterli verimin alınmamasına sebep olur. Telefonda aşırı uygulama olmasıda yeterli verimin alınmamasına sebep olabilmektedir. Telefonun bataryasının şişmesi sonucu bu 

 • . İphone 8 ısınıyor şarjı çabuk bitiyor
 • . iphone 8 ısınma ve şarj sorunu
 • . iphone 8 şarj sorunu 
 • iphone 8 bataryam şişti
  . iphone 8 batarya ekranı havaya kaldırdıgibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. bunların ortaya çıkması ekranlarıda etkileyip şişirdiğinden dolayı iphone 8 batara değişimi yapmanızı tavsiye ediyoruz göz önünde İphone 8 batarya değişimi yapmaktayız ve sadece 20 dakikada. Göz önünde yaptığımızdan dolayı hiç bir şekilde güven probleminiz olmayacaktır.İphone 8 Ekran Değişimi Fiyatı teknik servisimizde yalnızca 249 TL en uygun ve kaliteli hizmet için KADIKÖY CEP DÜNYASI.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments