Avcılar Cep Telefonu Ekran Değişimi

İphone X Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL Kadıköy

Kadıköy İphone X Ekran Değişimi fiyatı için sayfamızda iphone ekran değişimi bölümünü ziyaret edebilirisiniz

Apple ürünü iphone x ekran kırılması , çatlaması , görüntü gelmemesi, gibi sorunlardan dolayı ekranın komple değişimi yapılması gerekmekedir. Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler göz önünde ve şeffaf bir çalışma ortamında gerçekleşmektedir.

En iyi iphone x ekran değişimi Kadıköy

Tüm bunların yanında 6 aylık dokunmatik garantisi de verilmektedir. İphone x ekran çizildi gibi sorunlarda da ekran değişimi yapmanızı öneririz. İphone x ön cam değişimi servisimizde yapılmamaktadır çünkü iphone x ekranları dokunmatik ile tek parça olduğundan dolayı yüksek ısı nedeni ile ayırma işleminde dokunmatik büyük bir zarar görmektedir. İlerleyen dönemlerde dokunmatik hassasiyeti , sarı lekeler gibi sorunlara sebep olmaktadır.

İphone X Ekran Değişimi Fiyatı

Kadıköy Cep Dünyasında İphone x ekran değişimi fiyatı 1499 TL olmasından dolayı ve bununla birlikte göz önünde ve şeffaf bir çalışma ortamında ekran değişimi yapıldığı için müşterilerinin taktirini kazanmaktadır.

iphone x ekran değişimi fiyatı kadıköy

İphone X Batarya Değişimi

İphone x sorunlarınından biri de her akıllı telefonda olduğu gibi iphone x batarya değişimi dir. İphone x kendi kendine kapanıyor ise büyük ihtimal batarya şişmiştir ya da batarya ömrünü tamamlamıştır.

Sizlerde bataryadan kaynaklı iphone x şarjı çabuk bitiyor , iphone x şarj olmuyor , iphone x batarya sorunu gibi sorunlardan muzdarip iseniz kadıköy cep dünyasına gelip 15 dakikada göz önünde batarya değişimini canlı olarak şeffaf çalışma ortamımızda izleyebilirsiniz.

İphone X batarya değişimi fiyatı hakkında ise piyasaya göre her zaman ki gibi en uygun ve en kaliteli ekranları kullanmaktayız.

İphone X Batarya Değişimi Ne kadar Sürer ?

Teknik Servisimizde batarya değişimi maksimum 20 dakika da göz önünde şeffaf bir çalışma ortamında yapılmakadır. Göz önünde ve kısa sürede yapıldığından dolayı aklınızda hiç bir şekilde soru işareti kalmayacaktır.

İphone X Batarya Değişimi Fiyatı

Daha öncede bahsetiğimiz gibi tüm işlemler 20 dakikda gibi bir sürede halledilir ardından ise batarya değişimi ücreti alındıktan sonra telefon sahibine batarya garanisi verilmektir.İphone X Batarya Değişimi Fiyatı 389 TL 6 ay garantili bir şekilde telefon sahibine teslim edilmekedir.

İphone X Batarya Kaç Mah ?

İphone x batarya değişiminde 2715 mah batarya kullanıyoruz. İlk aldığınız zamanki performansı aratmayacak kalitedeki batarylar 20 dakikada göz önünde değişim yapıyoruz

İphone X Arka cam Değişimi

İphone x arka kapak değişimi olarakta bilinen arka cam değişimi çok uğraş gerektirdiğinden dolayı ve bununla fiyatı temini zor olduğu için bir çok teknik serviste iphone x arka cam değişimi yapılmamaktadır. Teknik servisimiz de arka cam değişimi maksimum 25 dakika da göz önünde yapılmakadır.

İphone X Arka cam değişimi Fiyatı

İpone X arka cam değişim fiyatı 450 TL ile KADIKÖY CEP DÜNYASINDA. İphone X Arka Cam Değişimi 25 Dakikada Göz Önünde Değişimi Yapılır.

vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments