iphone 8 plus arka cam değişimi kadıköy

İphone 8 Plus Ekran Değişimi Fiyatı – İphone 8 Batarya Değişimi Fiyatı Kadıköy

Tüm telefonlarda ekran kırılması, çatlaması sorunu olduğu gibi ne yazık ki iPhone 8 plus ekran değişimi  ürünlerinde gerekli bir işlem olarak görülebilir.

İphone 8 Plus ekran değişimi veya Ön cam Değişimi

Ekran kırılması sonucu büyük bir üzüntü yaşayan kullanıcılar düşük maliyetinden dolayı ön cam değişimi yapmak istemektedirler.

Ancak ön cam değişimi sırasında yüksek bir ısıyla ön cam sökme ve takma işleminden dolayı dokunmatik hassasiyet sorunu, sarı lekelerin oluşması, piksel kaybı gibi sorunlara sebep olmaktadır.

Uzun yıllar önce gelen şikayetler ve ön cam değişiminin verdiği zararlardan dolayı ön cam değişimi yapmaktan vazgeçip AA+ komple İphone 8 Plus ekran değişimi yapma kararı almıştık.

Tüm Apple ve diğer marka kullancılarının ön cam değişimi yapmasını kesinlikle önermiyoruz. Ancak daha uygun fiyatından dolayı tercih edilen ön cam değişimi sonrası büyük sorunlara yol açtığından daha fazla ücrette sebep olmasını da göz önünde bulundurmanızı isteriz.

İphone 8 Plus Ön cam değişimi yerine komple ekran değişimi yapılıp 6 aylık dokunmatik garantili ekran değişimi yapan servisimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

iphone 8 plus arka cam değişimi kadıköy

İphone 8 Plus Arka Cam Değişimi

Diğer bir adıyla İphone 8 plus arka kapak değişimi olan arka cam değişimi teknik servisimizde yapılmaktadır.

Maksimum 25 dakikada göz önünde Apple uzmanı teknisyenimiz tarafından değiştirilmektedir. Göz önünde arka cam değişimi politikamız gereği tüm ekran değişimi, Arka cam değişimi işlemlerimizi göz önünde yapmaktayız.

Hangi durumlarda arka cam kırılır yada İphone 8 plus arka camı kırılır mı ?

Cevabı ise camdan oluştuğu için her ne kadar sert dayanıklı malzemeler kullanılırsa kullanılsın kırılma riski vardır arka tarafın kırılmasından dolayı değişim yaptırmanız yararınıza olacaktır.

İphone 8 plus arka cam değişimi fiyatı ise şu şekildedir ; ön ekrana kıyas ile daha pahalı olan iphone 8 plus arka cam değişimi ücreti 449 TL’dir.

İphone 8 plus arka cam kırıldı garanti apple tarafından reddedilmesi ve ardından gelen kullanıcı hatası sorunu baya bir üzüldükten sonra piyasaya göre uygun olan 449 TL dir.

 iphone 8 plus arka cam değişimi fiyatı biraz olsun içinize su serpeceğini ümit etmekteyiz.

iphone 8 plus batarya değişimi

 

İphone 8 Plus Batarya Değişimi

Cam değişimlerinden sonra bir diğer başlığımız olan iphone 8 plus batarya değişimi konusuna geçelim.

Apple markasının özellike önceki markalarında olan, aslında çoğu telefonunda yeni model çıkarınca eski telefonlarda bir yavaşlama söz konusu.

Bundan dolayı İphone 8 Plus Batarya kapasitesi kaç mah olursa olsun bu sorunun olmayacağı anlamına gelmemektedir.

Göz önünde  iphone batarya değişimi ne kadar sürer gibi sorularınızın cevabıda yalnızca 20 dakikada sürmektedir.

İphone 8 Plus Batarya Değişimi fiyatı konusunda ise En kaliteli ürünleri kullanıp En Uygun Fiyata verdiğimizden hiç bir kuşkunuz olmasın.

İphone 8 Plus Batarya Fiyatı yalnızca 189 TL ye kaliteli ürünlerden dolayı büyük bir memnuniyet ve teşekkür almaktayız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments