Currency:

iPhone 5s Ekran Değişimi ve Tamiri Kadıköy

İphone 5s Parça Değişimi Fiyatları 

İPhone 5s Kulaklık Değişimi

Kulaklık, özellikle gençler başta olmak üzere herkesin kullandığı aparat ve aksesuarlar arasındadır. Bununla beraber dinleme pozisyonunu geliştirme noktasında kulaklık değişimi çok uygun koşullarda gerçekleşmektedir.

İPhone 5s Mikrofon Değişimi

Telefonun sesinin net bir şekilde anlaşılması için iyi bir mikrofona sahip olması bir gerekliliktir. İPhone 5s Ekran değişimi konusunda aldığınız hizmetlerin yanı sıra, mikrofon konusunda da sizin için hazırlanmış mükemmel hizmetler ortaya çıkmaktadır. Hem çözüm hem de etkili bir fırsat olarak, gerektiği zaman bu konuda değişim hizmetlerinden faydalanmak size önemli bir avantaj kazandırabilecektir.

iphone 5 ekran değişimi kadıköy

 

 

İPhone 5s Batarya Değişimi

Belki de kendi başınıza yapabileceğiniz değişimlerden biri batarya değişim olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı sebeplerden dolayı zaman içerisinde kullanılmaz hale gelmiş olan batarya, bir değişim ile birlikte sorunun çözülmesi için size yardımcı olabilir. Bu konuda ve İPhone 5s Ekran değişimi konusunda gerçekten çok etkili çalışmalar ortaya koymak durumundadır. Çözüm olarak karşımıza çıkan bu uygulamalar, gerekli değişim fırsatları ile birlikte size yardımcı olmak durumundadır.

İPhone 5s Hoparlör Değişimi

Telefonun sesinin net bir şekilde anlaşılması elbette ki çok önemlidir. Hem konuşma ve görüşme hem de internet hizmetlerinden faydalanma açısından, hoparlör telefon adına çok önemli unsurlardan biridir. Gerekli değişim fırsatları ile birlikte sağlıklı ve orijinal bir parça, en kısa zamanda yerine konulmaktadır. Size kısa bir zaman dilimi içerisinde teslim edilen telefon, nitelikli bir durumdadır ve çalışır şekilde iyi bir sonuç vermektedir.

İPhone 5s Şarj Soketi Ve Şarj Filmi Değişimi

Hor kullanılan telefonların en çok bozulan yerlerinden biri de şarj soketi olabilir. Aynı zamanda şarj filmi konusunda değişim fırsatları bu konudaki çözümleri ön plana taşımıştır. Telefonun pek çok farklı parçasını sağlıklı ve zamanında değiştiren sistem, özellikle şarj soketi değişimi konusunda yine size katkı sağlayacaktır. İPhone 5s Ekran değişimi gibi önemli bir konuda değişim fırsatları aynı zamanda diğer yedek parçalar ile birlikte önemli bir sonuç oluşturuyor.

İPhone 5s Ön Kamera Değişimi

Daha net görüntüler elde etmek için ve selfie çekmek için, ön kamera avantajlarından faydalanmalısınız. Bununla beraber değişim fırsatları ve avantajlı ürün sonuçları ile birlikte, burada gerçekten sizin için daha sağlıklı çözümler ortaya konmuş durumdadır.

İPhone 5s Arka Kamera Değişimi

Garantili bir hizmet ve güvenilir değişim hizmetleri, pek çok farklı ürün için burada uygulamaya konmuştur. Özellikle de arka kamera değişimi esnasında çok hassas ve dikkatli bir proje takip edilmektedir. Burada kullanılan orijinal parçanın, özellikle telefonun değerine yaptığı katkı gerçekten dikkat çekmektedir. Pek çok parçanın ve malzemenin değişimi noktasında, gerçekten standartlar aşan bir uygulama karşınıza çıkmaktadır.

İPhone 5s Ekran değişimi avantajları ile birlikte sizin için çözüm oluşturmuş olan iyi bir firmanın, arka kamera değişimi noktasında da gerçekten projeleri dikkat çekmektedir. Son derece avantajlı ve kullanışlı bir şekilde telefonu teslim almak istediğinizde, güvenilir servis hizmetlerinin ne kadar önemli olduğunu buradan anlamanız ve değerlendirmeniz elbette daha kolay olacaktır.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo

İletişim

  • Osmanağa Mh. Söğütlüçeşme Cd.

   Nal Sk. No:9

   Kadıköy / İstanbul

   Kordinat:

   E: 40.990830, B: 29.028257

  • 0216 338 37 72

   0552 356 72 72

  • bilgi@acilekrandegisimi.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi - Cuma........9:00 - 22:45
 • Cumartesi........10:00 - 22:45
 • Pazar........10:00 - 22:40