iphone cam değişimi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

iPhone Ön Cam Değişimi Kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası personelleri olarak neden iphone ön cam değişimi yapmıyoruz? sorusunun cevabını vereceğiz… iphone cam değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyasından neden alınmaz? Kadıköy Cep Dünyası teknik kadrosu olarak cam değişimi ile ilgili gerekli bilgileri aktaracağız…

Neden iphone Cam Değişimi Yapmıyoruz?

 

20 Yıllık deneyim ve tecrübemizle yıllardır ekran değişimi alanında profesyonel çalışmaların altına imzasını atan teknik kadromuz hiçbir zaman siz değerli müşterilerine iphone ön cam değişimi fiyatı vermemektedir…

Firmamız sizlere asla bu tür kısa vadeli çözümler sunmaz. Siz değerli müşterilerinin memnuniyetini yıllardır önemseyen ve bunu dil ile değil icraatları ile ispatlayan Kadıköy Cep Dünyası personelleri komple ekran değişimi yaparak sizlere çok daha uzun vadeli faydaları olacak çalışmaların altına imzalarını atmaktadırlar.

iphone cam değişimi fiyatı Kadıköy ve çevresinde bulunan diğer firmalardan alabilirsiniz fakat bizler bu tür çalışmalarla sizleri kandırmak istemediğimizden kesinlikle ve kesinlikle ön cam değişimi hizmetleri sunmamaktayız.

iphone cam değişimi

Neden iphone Cam Değişimi Çözüm Değil?

iphone cam değişimi fiyatı Kadıköy Cep Dünyası olarak vermememizin sebebi bu cam değişimi sırasında ön cama yüksek ısı uygulanması ve uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantıların tahribat görmesi gelmektedir.

Bu tahribat sonucunda sadece kısa bir süre kullanım ekran çözünürlüğünde düşmeler, dokunmatik hassasiyetinde zayıflamalar ve ekran sarı lekelenmeler meydana gelmektedir.

Yukarıda saymış olduğumuz tüm bu nedenlerden dolayı kesinlikle siz değerli müşterilerimize cam değişimi fiyatı vermiyoruz. iphone ekran değişimleri ile ilgili teknik kadromuzdan daha detaylı bilgiler almak için 0552 356 72 72numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

Kadıköy Cep Dünyası olarak güven ve samimiyet bizler için kritik bir öneme sahiptir. Bu nedenle her daim cihazınızın güvenilir ellerde olduğu hissiyatına kapılmanızı isteriz.

Kadıköy’de hizmet veren teknik servis olarak tüm parça değişimlerinin AA Plus kalitesinde, 6 ay yedek parça ve işçilik garantisinde olduğunu belirtelim.

Kadıköy Teknik Servis olarak komple ekran değişimi hizmetleri yani iç ekran, dış panel, dokunmatik ekran ve ön camı komple değiştirmekteyiz. Bu sayede cihazınızı ilk günkü gibi kullanabilmenize olanak tanırız.

Cihazlarınızı servisimize ücretsiz kargo ile gönderebilir, cihazınızda olup biten tüm teknik işlemlerin videosunu talep edebilirsiniz. Servisimize ulaşan cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilip kargolandığını da belirtelim.

Son olarak iphone cam değişimi fiyatı Kadıköy teknik servis olarak vermediğimizi, komple ekran değişimi yapılan cihazlarınızda herhangi bir format işlemi uygulamadığımızı hatırlatalım….

Tüm soru ve görüşleriniz için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

MÜŞTERİ YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments