Yazan:admin / BlogBlog / 1 Yorum

iPhone Ekran Değişimi Hakkında Her Şey

Akıllı telefon kullanım oranı artıkça doğal olarak ekran kırılması vakası da artmaktadır. Özellikle iphone kullanıcıları başta olmak üzer akıllı telefonlarının ekranını değiştirmek istemektedirler. Kadıköy Cep Dünyası olarak sağlamış olduğumuz hizmet binlerce kişiyi memnun etmektedir. Kadıköy cep dünyasında iphone ekran değişimi yapmış müşterilerimizin yorumlarının 2-3 tanesini sizinle paylaşmak istiyoruz.

iPhone ekran değişimi hakkında bilmeniz gerekenler

Fatih Yıldırım

SADECE 30 DK. da işlerimi hallettim hızlı tecrübeli servis elemanları var.Kaliteli hızlı servis ve uygun bir fiyata cep telefonunuzu yapmak için bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz burada her şey var samimiyet ilgi alaka sohbet bilgi abartmıyorum ne ararsanız var her şey şeffaf bir şekilde gözünüzün önünde yapılıyor takılan sökülen her parçaya şahit oluyorsunuz telefonunuzun ekranımı bozuk burası en iyisi herkese tavsiye ederim . başarılarınızın devamını dilerim.

Begum Kirecci

iPhone 6 telefonum sıvı temas almıştı Kadıköy cep dünyasına gittiğimde bana kalması gerektiğini önce yapılıp yapılmayacağına bakıp size ona göre fiyat bilgisi veririz denmişti bende telefonumu bıraktım beni 1 saat içinde arayıp fiyat bilgisi verildi bende yapılsın talimatı verdikten sonra telefonumu eski haline geri getirmişler üstelik içindeki bilgilerim de duruyor çok tşk ederim kesinlikle tavsiye ediyorum.
iphone ekran değişimi garanti
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments