Currency:

iPhone Ekran Değişimi Hakkında Her Şey

Akıllı telefon kullanım oranı artıkça doğal olarak ekran kırılması vakası da artmaktadır. Özellikle iphone kullanıcıları başta olmak üzer akıllı telefonlarının ekranını değiştirmek istemektedirler. Kadıköy Cep Dünyası olarak sağlamış olduğumuz hizmet binlerce kişiyi memnun etmektedir. Kadıköy cep dünyasında iphone ekran değişimi yapmış müşterilerimizin yorumlarının 2-3 tanesini sizinle paylaşmak istiyoruz. 

Fatih Yıldırım

SADECE 30 DK. da işlerimi hallettim hızlı tecrübeli servis elemanları var.Kaliteli hızlı servis ve uygun bir fiyata cep telefonunuzu yapmak için bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz burada her şey var samimiyet ilgi alaka sohbet bilgi abartmıyorum ne ararsanız var her şey şeffaf bir şekilde gözünüzün önünde yapılıyor takılan sökülen her parçaya şahit oluyorsunuz telefonunuzun ekranımı bozuk burası en iyisi herkese tavsiye ederim . başarılarınızın devamını dilerim.

Begum Kirecci

iPhone 6 telefonum sıvı temas almıştı Kadıköy cep dünyasına gittiğimde bana kalması gerektiğini önce yapılıp yapılmayacağına bakıp size ona göre fiyat bilgisi veririz denmişti bende telefonumu bıraktım beni 1 saat içinde arayıp fiyat bilgisi verildi bende yapılsın talimatı verdikten sonra telefonumu eski haline geri getirmişler üstelik içindeki bilgilerim de duruyor çok tşk ederim kesinlikle tavsiye ediyorum.
 
 
iphone ekran değişimi garanti
 
Yorum ekle


facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo

İletişim

  • Osmanağa Mh. Söğütlüçeşme Cd.

   Nal Sk. No:9

   Kadıköy / İstanbul

   Kordinat:

   E: 40.990830, B: 29.028257

  • 0216 338 37 72

   0552 356 72 72

  • bilgi@acilekrandegisimi.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi - Cuma........9:00 - 22:45
 • Cumartesi........10:00 - 22:45
 • Pazar........10:00 - 22:40