kadıköy iphone 6s plus ekran değişimi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Apple firmasının son modelli olan iphone x ten önce piyasaya sürdüğü iphone 8 plus modellidir İphone 8 plus ekran tamiri . İphone 7 ve iphone 7 plus tan daha çok rahabaet gören model kesinlikle iphone 8 plus modellidir. İve kalitesi iphone 7 ekran kalitesinden çok daha olduğu kullanılan kullanıcılar tarafından dille getirildiği görülüyor.

iPhone 8 Plus Ekran Değişiminde Dikkat Etmemiz Gereken Hususlar

Günlük kullanımda iphone 8 modeline göre daha zor olan iphone 8 plus ekran boyutu büyüklüğü ekran kalitesine de yaymış durumunda. İşte bu çok beğenilen iphone 8 plus ekran değişimi konusunda uzman teknisyenlere sahip olan firma kadıköy cep dünyası kullandığı aa kalite iphone 8 plus ekran değişimi işlemlerinde diğer rakiplerine göre bir adım önde duruyor.

kadıköy iphone 6s plus ekran değişimi

iPhone 8 plus Ön Cam Değişimi 

Öncelikle şunu söylemeliyim ki servisimizde iphone 8 plus ön cam değişimi yapılmaz. Çünkü iphone 8 plus ön cam ve iç ekran tek parca halinde bir olarak preslenip öyle monte edlillir. İphone 8 ön cam kırık olaması durumunda sadece ön cam değişimi yaparız diyen kurumlara kesinlikle itibar edilmemesi gerekir.

Ön cam ve iç ekranı bir birinden ayırma işlemi yüksek derece ısı kulanılmadan yapılması imkansızdır. İşte ön cam sökülmesi için kulanılan ısı daha sonra ekran sarı lekeler ve beyaz ışık noktaları olamasına sebebiyet verir. Daha sonra sökülen ön cam yerine ön cam yapıştırılıp makina yüksek basınc verilerek birbirine yapıştırılır.

iPhone 8 plus Ekran Değişimi Fiyatı

Genelde kırık bir iphone 8 plus ekran‘a sahipseniz hemen aklı başında her insan gibi google yazıp araştırırsınız. Genelde kelimeler iphone 8 plus ekran değişimi, iphone plus ekran değişimi ne kadar, iphone 8 plus ekran değişimi fiyatı gibi kelimelerdir.

Veya iphone 8 plus ekran değişimi kadıköy bölgeniz ise muhtemelen bu kelimelerdir. Siz bu kelimeleri google yazarken muhtelmen yine google size en çok yorum ve çok puan alan büyük ihitmalle bu firma kadıköy cep dünyası olacaktır. 

iPhone 8 plus Ekran Değişimi ne Kadar ?

Ekran değişimi önemli ve mehziyetli bir iştir bu işi yapan kişinin profesyonel olaması lazım aksi takdirde telefonda daha vahim kalıcı arzılara sebebiyet verir. Kadıköy cep dünyası çalışanaları 18 yıılık cep telefonu tamiri ve 10 yılık iphone servisi konusunda uzman olarak yetiştirilmiştir. Bu uzman arkadaşlarımız sizin kırık iphone 8 plus ekran değişimi işlemini maksimum 20 dakikada gözünüzün önünde 349 tl ye değiştirip teslim ediyoruz Daha Fazla Bilgi Alın►iPhone 8 plus ekran değişimi 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments