Samsung Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı sadece 1600 TL-Note 9 Ekran Değişimi Kadıköy

Samsung son gözde samsung galaxy note 9 ekran değişimi servisimizde uzman teknisyenler tarafından maksimum 20 dakikda yapılı size teslim edilir. Ekran değişimi tamamen müşterinin göz önünde yapılmakta olup servismizde kesinlikle kapalı alan gizli bölme yoktur.

Samsung Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı sadece 1600 TL! Samsung sertifikalı uzman teknisyenlerimiz sadece 20 dakika içerisinde gözünüzün önünde cihazınızın ekran değişimini yapmaktadır. Samsung note 9 ekran değişimi hizmeti sonrasında 50 TL değerindeki note 9 kırılmaz cam da hediyemiz olmaktadır…

Size özel Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

kadukoy cep dünyası

Samsung Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy

Samsung’un yeni amiral gemisi Note 9 görücüye çıktı çıkmasına fakat kullanıcılar bu kadar ciddi meblağlar ödemiş oldukları telefonun yere düşme sonucunda ne kadar bir maliyet oluşturacağını öğrenmek istiyor.

%100 orjinal parçalar ile Note 9 ekran değişimi fiyatısadece 1600 TL’dir. En ucuz ekran değişimihizmetlerini sunan firmamız Samsung’un tüm ekran değişimlerini gözünüzün önünde sadece 25 dakika içerisinde yapmaktadır.

Note 9 ekran değişimlerini gözünüzün önünde sadece 25 dakika içerisinde yapan Kadıköy Cep Dünyasıen uygun ekran değişimi hizmetleri sunması ile de Kadıköy Ekran Değişimi sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.

%100 AA Plus Parçalar İle Note 9 Ekran Değişimi

Tamamen orjinal parçalar kullanılarak değiştirilen Note 9 cihazınız tam 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Note 9 ekran değişimi hizmetimiz sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir, beğenmediğiniz noktalarda revize talebinde bulunabilirsiniz…

Tamamen şeffaf bir anlayış ile Note 9 ekran değişimi İstanbulve çevresine hizmet sunan firmamız en hızlı ve en uygun ekran değişimi hizmetlerini sunarak ciddi bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Ekran Değişimi KadıköyTeknik Servisi olarak size özel Note 9 Ekran Değişimi Fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Aynı gün kargo fırsatı ile zamandan çok ciddi tasarruf sağlayabilirsiniz.

note 9 ekran değişimi fiyaı

Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimi yaptırmak isteyen kullanıcıların aklında tek bir soru var Bilgilerim Silinir Mi? Çok fazla laf kalabalığı yapmadan söylemek gerekirse; Hayır, bilgileriniz asla silinmez, cihazınıza format atılmaz.

İş ve sosyal yaşantınız için önemli olan fotoğraf, video ve belgeleriniz ekran değişimiöncesinde teknisyenlerimiz tarafından yedeklenir daha sonrasında işlemlere başlanılır. Bunun neticesinde de veri kayıplarını tamamen ortadan kaldırmış oluruz…

Samsung en üst model telefonu olan Note 9 için size özel teklif almak isterseniz 0552 356 72 72 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Ciddi meblağlar harcamış olduğunuz telefonunuzu güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız Kadıköy Cep Dünyasımağazalarına sizleri de bekliyoruz…

Note 9 Ekran Değişimi Hakkında Fazla Bilgi Alın:  Note 9 Ekran Değişimi 

Samsung note ekran değişimi videoumuzu izleyip Youtube Kanalımıza abone olablirisniz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments