facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
iphone 8 plus ekran değişimi kadıköy cep dünyası

İphone 8 Plus Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri Kadıköy

İphone 8 Plus Ekran Değişimi ve Cep Telefonu Tamiri Kadıköy

 

iİhone 8 Plus ekran değişimi tüm objektifliği ile sizlere sunulmaktadır. İphone 8 plus ekran değişimi öncesinde ve sonrasında tam destek verdiğimizi hatırlatalım. Sizler de APPLE teknisyenleri eşliğinde iphone 8 plus cep telefonu tamiri yaptırmak isterseniz vakit kaybetmeyin…

iphone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

iphone 8 plus ekran değişimi kadıköy cep dünyası

                                                             iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 299 TL

iphone 8 plus ekran arkasında lekeler oluştu, dokunmatik panel çalışmıyor veya ön cam çatladı gibi sorunlarınız varsa hemen tam donanımlı teknik servis mağazamıza sizleri bekliyoruz.

Kadıköy cep dünyası olarak tamamen APPLE bünyesinde sertifika almış, tam donanımlı ve yıllarca bu sektörde dirsek çürütmüş teknisyenlerimiz ile İphone 8 plus cep telefonunuzun ekran değişimini yapıyoruz.

APPLE markasının çıkartmış olduğu tüm telefon modellerinin tamirini gerçekleştiren firmamız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo avantajları ile cep telefonu tamiri hizmetleri vermektedir.

Kadıköy cep dünyası olarak ücretsiz kargo avantajlarının yanı sıra yollamış olduğunuz kargolarınızı görüntülü konuşma eşliğinde açıyor daha sonrasında cihazınızın tüm teknik tamirini izlemenize olanak tanıyoruz…

iphone 8 Plus Ekran Değişiminde Asla Sadece Ön Cam Değişimi Yapılmaz!

iphone8plus1

 

iphone 8 Plus cep telefonu ekran değişiminde firmamız bünyesinde gerçekleştirilen tüm ekran değişimleri komple ekran değişimi olarak yapılmaktadır. Yani diğer cep telefonu tamiri yapan veya yaptığını zanneden firmalar gibi sadece ön cam ya da iç ekran değişimi yapmıyoruz…

iphone 8 plus ekran değişimiiç ekran, dokunmatik yüzey ve ön cam değişimi yapmaktayız. İphone 8 plus ekran değişimi sırasında cep telefonuna yüksek ısı uygulanmaz ise yapılan cep telefonu tamiri bir işe yaramaz. Bu nedenle komple ekran değişimi yaparak sorunlarınızın tekrarlanmasının önüne geçiyoruz.

6 Ay Garanti ile Cep Telefonu Ekran Değişimi

 iphone 8 plus

Cep telefonu tamirisonrasında genellikle müşterilerin beklentisi garanti verilmesidir. İşte %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, bunu da düşünerek cep telefonu tamiri ve ekran değişimi gibi ciddi teknik tamir gerektiren işlemler için 6 ay garanti imkânı sunmaktadır.

Yani iphone 8 plus ekran değişimi sonrasında firmamız satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da tam desteğini müşterisinin üzerinden düşürmemektedir.

Cep Telefonu Ekran Değişimi

 

Sonra olarak İphone 8 plus ekran değişimi 299 TL’ye yapılmaktadır. Kısa bir süre için iphone 8 plus ekran değişimi ücretinin kampanyada olduğunu bu uygun fırsattan yararlanmak için geç kalmamanız gerektiğini hatırlatalım…

 

İPhone  Plus Ekran Değişimi Hakknda Daha Fazla Bilgi Alın ►iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir