iphone7plus

Kadıköy İphone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı ve Hakkında Genel Bilgiler

İphone 7 plus ekran değişimi Kadıköy çevresinde bulunan teknik servisler arasında en uygun bizdedir! Kadıköy Cep Dünyası olarak iphone 7 plus ekran değişimi sadece 219 TL’dir. Üsteli iphone 7 plus ekran değişimi sadece 30 dakika içerisinde yapılmaktadır…

 iphone7plus

Kadıköy İphone 7 Plus Ekran Değişimi Fiyatı ve Değiştrilen Ekran Hakkında Genel Bilgiler

Kadıköy ve çevresinde hizmet veren firmamız sadece İstanbul’da değil tüm Türkiye’de hizmet sunmaktadır. Tek yapmanız gereken ücretsiz kargo seçeneğimiz ile cep telefonunuzu bizlere göndermeniz ve gerisine karışmamanızdır…

İphone 7 plus ekran değişimi sonrasında anında cihazınız bir takım güç ve onarım testlerinden geçirilir, eğer ki bu testlerden olumlu yanıtlar alabilirsek cihazınız sizlere teslim edilir. Bu testlerimiz ekran değişimi yapılan cihazların tekrardan onarım için bizlere gelmesini önlemekte, bunun sonucunda da müşteri memnuniyetimiz neredeyse %100’lere dayanmaktadır.

 ekranı kırılmış iphone 7 plusın ekranının tamiri

iPhone 7 plus ekran değişimi cep telefonu tamiri

İphone 7 cep telefonu tamir hizmetlerimiz tamamen Apple sertifikalı teknisyenlerimiz ile yapılmaktadır. Asla firmamızda Apple teknik servis sertifikası olmayan uzmanlar çalıştırmamaktayız.

Son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış olan teknik servis odamızda komple ekran değiştirilerek yapılmaktadır…

İphone 7 plus ekran değişimi fiyatımız ise sadece 249 TL’dir.  Değişim 30 dakika içerisinde yapılmasından dolayı verecek olduğunuz bu meblağ sizi fazlası ile tatmin edecektir…

iphone7plus2

iphone 7 plus ekran değişimi Garantili Teknik servisi 

Büyük meblağlar ödemiş olduğunuz cep telefonunuzu güvenilir ellere teslim etmek istersiniz. Aksi takdirde çok ciddi mağduriyetler yaşayacağınızı tahmin edersiniz. İşte bu noktada iphone 7 plus ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hizmetleri veren firmamız İstanbul ve çevresinde ekran değişimi hizmetleri denilince akla gelen ilk firma özelliğini göstermektedir.

Ticari kaygıdan uzak bir çalışma prensibi ile iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı sadece 249 TL’dir. Kırık ekran değişimi sonrasında cihazınızı istediğiniz kadar inceleyebilir, beğenmediğiniz noktalarda revize talebinde bulunabilirsiniz.

iphone 7 plus ön cam değişimi neden yapmıyoruz

Ön cam değişimi büyük bir titizlik isteyen iştir. İşte bu büyük titizlik isteyen iş uzman ellerde yapılmaz ise ciddi sıkıntıların olması kaçınılmaz olacaktır. Bünyemizde bulunan sertifikalı teknisyenlerimiz bu tür sıkıntılarınızı da gidererek büyük bir özveri ile iphone 7 plus orijinal ekran değişimi hizmeti sunmaktadır.

Hemen vakit kaybetmeden iphone 7 plus cep telefonunuzu güvenilir ellere teslim etmek için bizlerle iletişime hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı ürün kategorsine tıklayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments