facebook
twitter 32
youtube 32
instagram
Konum
iphone6splus11

Kadıköy İphone 6s Plus Ekran Değişimi Ve Cep Telefonu Tamiri

İphone 6s Plus Ekran Değişimi Ve Cep Telefonu Tamiri

İphone 6s plus telefonunuzun ekranı kırıldı, dokunmatiği basmıyor veya ekrana görüntü gelmiyor diye şikâyet edenlerdenseniz Kadıköy Cep Dünyası’na bekliyoruz. İphone 6s plus ekran değişimi uygun fiyatlar ile APPLE teknisyenlerimiz aracılığıyla sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede teslim edilmektedir…

İphone 6s Plus Ekran Değişimi Ve Cep Telefonu Tamiri

Kadıköy iPhone 6S Ekran Değişim Servisi

Özellikle ekran değişimi alanında uzman olan teknisyenlerimiz iphone 6s plus ekran değişimini kusursuz yapmaktadır. Üstelik bu ekran değişimini sadece 30 dakikalık kısa bir sürede halletmektedirler.

Komple ekran değişimi yapan teknisyenlerimiz aynı zamanda onarımını yaptığı ürünlerin garantisini vermektedir. Yani onarım sonrasında ürününüzü istediğiniz kadar inceleyebilir, içinize sinmeyen noktalar olursa ya ücret iadesi yapılır ya da revize imkânı sunulur.

İphone 6s plus ekran değişimi Kadıköy ilçesinde hizmet veren bir firma olarak cep telefonu tamirini çok kısa bir sürede yapmaktayız. Bu durumda müşterilerimizin hem sosyal yaşantılarında olan mağduriyetlerinin hem de iş hayatlarında olan mağduriyetlerin önüne geçmekteyiz.

Sorunsuz İphone 6s Plus LCD Ekran Değişimi

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Servis Hizmeti

Teknik servise emanet ettiğiniz telefonlarınızdan kimi zaman onarım sonrasında beklenen performansı alamazsınız. İşte bu tür sürprizlerin önüne geçmek amacı ile İstanbul’da hizmet veren firmamız garanti kartı ile onarımı yapılan ürünlerin satış sonrası teknik desteğini de sunmaktadır.

Ticari kaygıdan uzak çalışma prensibimiz, %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız bizleri telefon tamir sektöründe her daim bir adım öne çıkarmıştır. İphone 6s plus kırık ekran değişimleri yapıldıktan sonra cihazınız bir takım test aşamalarını geçtikten sonra sizlere teslim edilir. Son teknoloji ekipmanlar ile onarım sonrası cihaz performansı alınır ve güvenli bir şekilde sizlere teslimatı yapılır.

İphone 6s Plus Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone Ekran Değişim Hizmeti

İphone 6s plus ekran değişimi fiyatı 189 TL firmamızda oldukça makul seviyelerdedir. Alanında uzmanlaşmış ekibi ile yıllardır İstanbul’da hizmet veren firmamız iphone 6s plus ekran değişimi fiyatını minimum seviyelerde tutmaktadır bu durumda müşteri memnuniyetini doğrudan etkilemektedir.

İphone 6s Plus Ekran

İphone 6s plus cep telefonu tamiri sonrasında bilgileriniz silinmez, cihazınız ilk günkü dokunmatik hassasiyetinde çalışır ve ekran çözünürlüğünde asla bir kayıp yaşanmaz. Kadıköy İphone 6s plus ekran değişimi İstanbul ve çevresinde almak istiyorsanız vakit kaybetmeden hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yol tarifi için tıklayınız.

0 Yorumlar

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir