iphone 5 beyaz ekran fiyat kadıköycepdünyası
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

iPhone 5s Ekran Değişimi-Kadıköy iPhone 5s Ekran Değişimi

iPhone 5s Ekran Değişimi işlemi mi yaptırmak istiyorsunuz? İphone 5s telefonunuz yere mi düştü? veya İphone 5s akıllı telefonunuz sıvı temasına mı maruz kaldı veyahut iphone 5s akıllı telefonunuzda birdenbire ekranda çizikler (ekran yanması) mi oluştu? İşte tüm bu sorunlarınıza istinaden hizmet veren profesyonel kadromuz iphone 5s ekran değişimi tamiri ve onarımını büyük bir titizlikle üstelik uygun fiyat avantajları ile sizlere sunmaktadır…

İphone 5S Ekran Değişimi Tamiri Onarımı

iphone 5 beyaz ekran fiyat

İphone 5S Ekran Değişimi Tamiri Kadıköy

Özellikle iphone 5s ekran tamiri işlemi büyük bir titizlik ile yapılması gerekmektedir. İphone 5s kırık ekran değişimi hizmetimizi sadece 30 dakikalık kısa bir sürede yapmaktayız. Bu sayede olası zaman kayıplarınızın da önüne geçebilirsiniz.

İphone 5s telefonunuz tamamen uzman ellerde son teknolojik cihazlar ile ekran değişimi ve onarımı yapılmaktadır. Garantili ekran değişimi hizmeti sunan firmamız, tüm bu hizmetlerini cebinizi yakmadan vermektedir.

İphone 5s tamiri onarımı sırasında kullanılan malzemeler tamamen orijinal olup seri numaralı parçalardır.

İphone 5s ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde sizlere sunan firmamız, ekran değişimi veya cep telefonu tamiri sonrasında bilgilerinizin silinmeyeceğini, dokunmatik ekranın ilk günkü gibi çalışacağını ve parlaklık sorunlarının asla olmayacağının da garantisini vermektedir.

Uzman Teknisyenler İle İphone 5s Cep Telefonu Tamiri

Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi uzman teknisyenler eşliğinde iphone 5s lcd ekran değişimi yapılmaktadır. Apple sertifikalı uzman teknisyenlerimiz cihazlarınızı sadece yarım saat içerisinde sizlere teslim etmektedir.

İphone 5s cep telefonu tamiri sonrasında cihazınızı istediğiniz gibi deneyebilir, beğenmediğiniz noktalar olması halinde tekrardan revize bir onarım yapılmaktadır ve asla sizlere ekstra, beklenmedik ücretler yansıtmamaktayız…

iphone ekran değişimi kadıköy cep dünyası

İphone 5s Ekran Değişimi Fiyatı

İphone 5s kullanan birçok kişi ekran filmi bulmakta kimi zaman zorlanmakta, kimi zamanda bulmuş oldukları iphone 5s ekran filmi fiyatları uçuk olmasından dolayı alamamaktadır. İşte iphone 5s ekran filmi satışı yapan firmamız uygun fiyat avantajları ile her daim müşterilerini buluşturmaktadır.

İphone 5s ekran tamiri İstanbul ve çevresinde sizlere sunan firmamız, ürünün bizzat kendisinden dolayı oluşabilecek sıkıntılara karşı 6 ay garanti imkânı sunmaktadır.

Ekran Değişimi Neden Biz?

  • Apple sertifikalı teknisyenlere sahibiz.

  • Ekran değişimi veya cep telefonu tamiri yapılan cihazlarınız kısa bir süre içerisinde teslim edilir.

  • %100 uygun fiyat garantisi

  • Orjinalle en yakın AA plus parçalar

  • %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı

Kadıköy Cep Dünyası olarak yukarıda saymış olduğumuz sadece 5 nedenden dolayı müşterilerimizi etkilediğimizi ve sadık bir müşteri profili oluşturduğumuzu düşünüyoruz…

İphone 5s cep telefonu tamiri veya iphone 5s ekran değişimi hizmetlerimizdeki kaliteyi test etmek için vakit kaybetmeyin. İphone 5s tamiri onarımı ile ilgili net bir fiyat almak istiyorsanız bizlerle iletişime hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Adres ve Yol Tarifi için Tıklayınız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments