Currency:

Garantili Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişim Servisi

En iyi Garantili Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi

Kadıköy cep dünyası cep telefonu tamiri ve ekran değişimi servisi olarak 18 yıldır istanbulun kadıköy ilçesinde cep telefonu ekran değişimi ve cep telefonu tamiricisi diye söylenildiğinde ilk akla gelen firma olmamızın nedeni gerek ekran değişimi gerek te cep telefonu tamirinde ve yine cep telefonu ekran değişiminde kulandığımız parçaların orjinale en yakın parçalar oldğu için ekran değişimi ve cep telefonu tamir hizmetini yüz seksen gün garanti vererek size hizmet vermekteyiz.

iPhone Garantili Ekran Değişimi ve Tamiri

Servismizde en çok iphone ekran değişimi yapılmaktadır.Bunun nedenine inersek kadıköy cep dünyası olarak esas aldığımız ilke tamamen paradan çok müşteri kazanmak temel esaslarımızdan biri olmasıdır.Bu başarımızı 2018 deki ilk yıl pereyodunda hazıran ayının ilk on günü esas alındığında  en çok iphone ekran değişimi yapan firma olarak kayıtlarımıza  gecmiştir.iphone ekran değişimi gösterdiğimiz özen ekran değişimi sonrasında verdiğimiz garantili iphone ekran değişimi ile müşetrilerimizn her türlü sorununa çözüm bularak devam ettiyoruz.

garantili ekran degisimi

Garantili Samsung Ekran Değişimi / Garantili Samsung Cep Telefonu Tamiri

Şu anda bozuk bir Samsung galaxy ile yaşıyor olsanız muhtelemen bozuk telefonu nerde tamir ederimde diye  değerli zamanızla araştırmanızı yapıyorsunuzdur.samsung galaxy garantili cep telefonu tamiri ve ekran değişimi için Kadıköy cep dünyası bu işlemleri yapmak  için harika bir yerdir. Teknisyenlerimiz Samsung  telefon onarımı'larında ve ekran değişimi'lerinde karşılaşabileceğiniz diğer teknik konularda uzman kişilerdir.
 

Ekran Değişimi ve Cep telefonu onarımı

 
Mağazamızda gördüğümüz en yaygın cihaz onarımı, parçalanmış veya hatalı ekran onarımıdır. Kırık  ekran için her zaman tam ekran değiştirmeye ihtiyacınız olduğunuzu anladığınızda  en iyi ekran değişimi işlemi için Kadıköy cep dünyası oldğunu biliyor muydunuz? Bu doğru - bizim için samsung ekran değişimi bazen kapak camını değiştirmek kadar basit. Her halükarda, kendinizi basit bir çatlak veya tamamen parçalanmış bir ekranla bulduğunuzda, cep telefonu tamiri uzmanlarımız size yardımcı olurlar.
 
garantili teknik servis hizmeti kadikoy
 

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

facebook
twitter 32
youtube 32
instagram

samsung logoiphone logohtc logolg logosony logoasus logolenovo logohuawei logogm logoxiaomi logocasper logoturkcell logovodafone logo

İletişim

  • Osmanağa Mh. Söğütlüçeşme Cd.

   Nal Sk. No:9

   Kadıköy / İstanbul

   Kordinat:

   E: 40.990830, B: 29.028257

  • 0216 338 37 72

   0552 356 72 72

  • bilgi@acilekrandegisimi.com

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi - Cuma........9:00 - 22:45
 • Cumartesi........10:00 - 22:45
 • Pazar........10:00 - 22:40