Samsung ekranları yaklaşık 1 yıl gibi bir zamandır piyasada ekran fiyatları neredeyse  %60 değerinde bir artış söz konusu. Durumu şöyle özetlersek piyasada 2 inci el bir Samsung s4 Samsung s3 Samsung note 2 Samsung note 3 gibi telefonların fiyatları sıfır ekranlardan daha ucuz peki neden bu böyle oldu.

Peki Samsung Ekranları Neden Pahalı

Samsung son zamanlarda piyasaya sürdüğü E serisi A serisi J serisi ve S serisi telefonların hemen hepsi ekran kasa çıtasından ayrı olarak üretilmiştir. Ekran ve dokunmatik bir olarak üretilmiş olup en ufak darbe ve kasılmada ekranın kırılmaması imkansız gibi bir şey. Zaten bunun farkında olan samsung bu olayı lehine çevirip Samsung orijinal ekran satışlarını piyasaya sadece servisleri aracılığıyla satışa sunup ekran satış fiyatlarını üst seviyede tuttu. Bunun sorumlusunu da Çin de fabrikasını kapatıp Vietnam da açtığı fabrikanın işçiliğinin pahalı olmasında bağladı. Tabi Bu ne kadar doğru bilinmez bilinen tek gerçek var. Bu böyle devam ederse ekranı kırılan samsung kullanıcıları ekranları her kırıldığında ya sıfır bir telefon alacaklar. Yada bir telefon fiyatına ekran değiştirecekler bu da onların kararı .

Pahalı Samsung Ekranlarına Çare En Uygun Fiyata Ekran Değişimi

Firmamız tüm bu dertlerden yakınan ve bu pahalı yüksek fiyatlara ekran değişimi işlemi yaptırmak istemeyen herkese çare olmaktadır. Ücreti uygun ve tam çare olacak teknik servis Kadıköy cep dünyasıdır. Cep dünyası firmamız ekran değişimi işlemini 20 dakikada yapmaktayız.

İşçilik fiyatından kısıp daha fazla müşteriye ulaşıp tüm müşterileri memnun etmeden göndermemek bize bir artı kazandırmakta. Aynı zamanda göz önünde ekran değişimi işlemi de çok beğenilen hizmetlerimizden biridir. Firmamız tamamı ile işlemlerin göz önünde yapılabileceği bir şekilde dizayn edilmiştir. Firmamızda sadece ekran değişimi işlemi yapılmamaktadır. Her türlü onarım, bakım, temizleme gibi sorunlarınızla da ilgilenip yapmaktayız.

ekran değişimi zeytinburnu

Ucuz Orijinal Ekran Samsung – Ucuz Samsung Ekran Fiyatları Ne Kadar

Samsung ekranlarının bir hayli fazla olmasından dolayı kırık ekran mağdurları ucuz ekran arayışlarına girmişlerdir. Ancak uygun, ucuz fiyata ekran değişimi yaptırayım derken telefonunuzdan olmamaya dikkat etmelisiniz. Cihazlarınızı gözünüzün önünde tamir ettirin !!

Niye Göz Önünde Ekran Değişimi Yaptırmam Lazım Derseniz;

Aslında cevabı çok basit, Göz önünde yapılmayan değişimlerde parçaların hangi parçalar ile değiştirildiği belli değil size orijinal deyip serviste 800 – 900 TL olan ekranı 300 TL’ye yan sanayi ekranı takabilirler bu yüzden dikkat etmeniz gerekmektedir. Sadece bunlar değil ;

  1.  Hepimiz özel dosyalarımızın olduğu ailevi fotoğraflarımızın olduğu başkasının görmesini istemediğimiz bilgiler, fotoğraflarımız elbet mevcuttur. Bu yüzden göz önünde yapılmayan her işlemde bunların yapılması mümkündür.
  2. Sadece bakmak, görmekle kalmayıp tüm bu dosyaların kopyalanması, dağıtılması ve çoğaltılması durumundan kurtulmuş olursunuz.
  3. Bunların maddenin bir diğer önem arz eden maddesi ise şudur : Orijinal olan parçalarınızın başka yan sanayi parçalar ile değiştirilmediğine göz önünde yapılmadığından dolayı şahit olamazsınız. Bununla beraber kamera bozuk diye gittiğinizde aslında soketi yerinde çıkmış olabilir ama size parça bozuk 200 TL’ye parça değiştirdik denilebilir. Sonra da orijinal parçayı kendine alıp yan sanayi parçayı size parayla sata bilir hem orijinal parçadan hem de paranızdan olabilirsiniz.