Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

En iyi İkinici El Alım Satım ve Cep Telefonu Ekran Değişim Yeri

Kadıköy cep dünyası ailesi olarak Gelişen  çağımızın teknoloji dünyasında Kalitede Süreklilik, hızlı Çözümler, pratik Fikirler, Karşılıklı samimiyet ve güven, Dürüstlük, üzerine kurulan  Müşteri İlişkileri ve Sıfır hata Hizmet vizyonumuzu oluşturan temel prensiplerimiz vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.
 

KADIKÖY İKİNCİ EL TELEFON ALIM SATIMI

Yıllardır cep telefonu alım satımı ve ceptelefonu ekran değişimininde kendimizi size daha iyi bir hizmet vermek için var güçümüzle çalışıyoruz 

ikinci el telefonlarda kesinlikle güven merkezli bir pazar olduğu için yıllardır sizlere bu güveni en iyi şekilde vermek için ikinci el alımında ikinci el telefonlarda satış sözleşmesi olmadan hiç bir ikinci el telefon alımı yapmıyoruz. bütün telefonlarımız aldığımız şahıstan belgelri almadan alışı gerçekleştirmiyoruz.

yine ikinci el telefon alımı yaparken aldığımız telefonun tamir görüp görmediğini satarken kesinlikle müşterimize bilgisini veriyoruz. alım aşamasında gerekli olan bütün kontrol aşamalardan geçtikten sonra alımını yapıyoruz.elimizden gelince ye kadar garantisi devam eden ikinciel telefonları alıp satığımız için size satığımız telefonlarda gönül rahatlığla kulanabiirisiniz.

 

CEP TELEFONU EKRAN DEĞİŞİMİ

 

Ekran değişiminde telefon alım satımı gibi güven esastır. Bunun içinde Kadıköy cep dünyası ailesi olarak  ekran değişiminde en çok dikatt etiğimiz konu müşterimizin ekran değişimi süre boyunca en iyi hizmeti verip işyerimizden mutlu bir şekilde ayırlmasıdır.Ekran değişimi süresi boyunca hem sökme işlemi hemde montalama işlemi kesinlikle müşterimizin gözü önünde yapılır Bütün testleri yapılıp müşterimizin mutlu  olmasını sağlamaktır.

Ekran değişimi %100 barkodlu servis orjinali ile uzman ekibimiz eşliğinde yanınızda değişitirip size teslim ediyoruz.Telefonuzun kesinlikle hiç bir Vidası sökülmeden işlem gerçekleştirlir.Ekranlarda daha sonra herhangi bir tahribata yer vermemek için servisimizde kesinlikle ön cam değişimi yapılmamaktadır.

 
 
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments