cepdünyası icmekan kucuk
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Kadıköy Garantili Ekran Değişimi Servisi-Kadıköy Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu ekran değişimi ve iphone ekran değişimi çok hasas ve dikkatli bir işlem olduğu için tamamen ekran değişiminde uzman teknisyenler tarafından işlemin gerçekleşmesi hem cep telefonunuzun için hemde sizin için daha isabetli bir karar olacağı kesin.

Kadıköy Akıllı Telefon Ekran Değişim Merkezi

işte böyle bir durumda istanbul kadıköy de bulunan mağazamızda en uygun ekran değişimi ünvanına sahip olan firmamız 
iphone ekran değişimi konusunda uzman apple teknisyenlerimiz tarafından hiç bir bilginiz silinmeden tamamen şefaf bir ortamda ekran değişimi ve cep telefonu tamiri hizmeti vermekteyiz . 

Samsung Galaxy Ekran Değişimi ve Tamiri

Servisimizde ekran değişimi işlemi orjinali ile uzman ekibimiz eşliğinde yanınızda değişitirip size teslim ediyoruz.Samsung galaxy ekran değişimi işlemindeyseTelefonuzun kesinlikle hiç bir vidası sökülmeden işlem gerçekleştirlir.

Ekranlarda daha sonra herhangi bir tahribata yer vermemek için servisimizde kesinlikle samsung galaxy ön cam değişimi yapılmamakta olup iç ve dış ekran olarak samsung ekran değişimi işlemi gerçekleşir.

cepdünyası icmekan kucuk

iPhone Ekran Değişimi ve Tamiri

Kadıköy cep dünyası olarak en çok ekran değişimi yaptığımız modellerin en üst sırasında olan iphone ekran değişimi uzman teksniyenlerimiz tarafından kırk ekran değişimi işlemi dikkatli bir şekilde yapılıp iphone ekran’nı tekrar eskisi gibi kulanmanızı sağlıyoruz.

servisimizde kesinlikle gizli veya kapalı bir alan yoktur ekran değişimi ve cep telefonu tamiri müşterinin gözü önünde yapılıp yapılan bütün işlemler müşteri görebilcek şekilde tasarlanan mağazamızda şefaf bir şekilde ekran değişimi ve telefon tamiri istanbulun en lezih semti olan kadıköy ekran değişimi ve cep telefonu tamiri yapıyoruz

Akıllı android ceptelefonlarının sorunları ve problemleri gibi bazı diğer ya da bütün donanımsal olarak ve yazılımsal arızaların konusunda en etkili şekillerde sizlere destek sağlamaktayız.
Ekran değişimi işleminde en çok dikkat etğiğimiz konu müşterinin memnun olrak işyerimizden mutlu bir şekilde ayrılmasıdır
Ayrıca son teknoloji cihazlar olan ve muhteşem özellikleri bu akıllı telefonlar gelişmiş teknolojisi ürünü olması ile birlikte ve beraber dayanıklılık konusunda dezavantajı durumlarında olmaktadır.
 kadıköycepdünyası icmekan 1

Kadıköy cep telefonu tamiri ve ekran değişimi

Tasarım özelliklerinde gerek hafiflikleri, gerek ise ince yapısı neticesinde yüksek ekran hassaslığına oldukça fazla sahip olmaktadır.Bunun içinde ekran kırılması kaçınılmazdır.
Servisimizde iphone ekran değişimi başta olmak üzere samsung ekran değişimi,huawei ekran değişimi,sony ekran değişimi yanı sıra cep telefonu tamiri hizmeti verilmektedir.
Yapmanız gereken sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına yada size en yakın olana  gidip Kadıköy cep dünyasına göndermeniz olacaktır.
Kargonuz elimize uluştığı andan itibaren 1 saat içerisinde sizi arayıp bilgilendirme yaptıktan sonra olumlu olumsuz cihazınız aynı gün kargoya verilirek size geri gönderilir.Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilindedir.
Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak hizmetin en iyisi ve en kalitelisini size sunmak için siz değerli müsterilerimizin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün daha büyüyoruz.

NOT: Pazar günleri kredi kartı geçerli değildir.

YOL TARİFİ 1
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments