Gümüşhane Ekran Değişimi

 

Gümüşhane ekran değişimi sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir. Ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda oldukça hızlı bir ekran değişimi yapar. Sizler de telefon ekranlarınızı bizimle ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değiştirebilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca değişimler her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Gümüşhane ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız aittir. Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri garantili olarak gerçekleştirilir. Sizler de telefonlarınızda meydana gelen ekran sorunlarını Gümüşhane garantili ekran değişimi ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değiştirebilir ve telefon ekranlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Gümüşhane

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımız ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Bunların yanı sıra değişim sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testler ile kontrol edilir ve böylece herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Gümüşhane

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapar. Bunun yanında teknik servisimizde yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde ekran değişimleri yapılır.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlara Gümüşhane garantili ekran değişimi ile hızlı ve güvenilir çözümler bulabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Gümüşhane

Xiaomi ekran değişimi hizmetleri ile sizlere telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar karşısında hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında teknik servisimizde ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefon ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir ve eğer ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız sizlerden de onay alınarak teslim edilir. Bunların yanı sıra firmamızda oldukça uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimleri yapılır.

Huawei Ekran Değişimi Gümüşhane

Huawei ekran değişimlerinde garantili hizmetleri ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları sizler de garantili ekran değişimi Gümüşhane ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar oluşmaz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments