Yazan:admin / BlogBlogGenel / 1 Yorum

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmıyor Sorunu

Akıllı telefonların ekran değişimi sonrasında yaşadığı sorunlardan biri de Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmama Nedenleri özelliğinde sıkıntılar yaşanmasıdır. Ekran değişiminin yapılmasının ardından birtakım nedenlere bağlı olarak touch id üzerinde bazı sorunlar meydana gelmektedir.

iphone 6 parmak izi okuyucu çalışmıyor

Özellikle iPhone 6 modellerinde sık yaşanan bir sorun olması kullanıcıları iphone 6 parmak izi okuyucu çalışmıyor şeklinde problemler ile karşı karşıya getirmektedir. Peki, ekran değişimi sonrasında neden parmak izi okuyucu da çeşitli sorunlar oluşur? bunlara yakından bakalım.

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Çalışmama Nedenleri

Ekran değişimi sonrası touch id çalışmıyor şeklinde şikayette bulunan kullanıcılar için öncelikle yapılması gereken sorunun nedenleri öğrenmek ve bunun ardından çözüm yoluna gitmektir. Bu şekilde meydana gelen arızanın çözüme ulaştırılması genel olarak daha kolay bir süreç meydana getirir. Şimdi ekran değişimi sonrasında touch id neden çalışmaz? daha yakından göz atalım.

  • Ekran değişimi sonrasında Home tuşunun da değiştirilmiş olması
  • Ekran değişimi sırasında touch id özelliğine zarar verilmiş olması
  • Ekran değişiminde gereken bağlantıların yapılmamış olması
  • Değişim işlemlerinde kullanılan ekranın orijinal olmaması
  • Touch id etkileşimi yaparken parmakta çeşitli yabancı maddeler ya da kir olması
  • Parmağın touch id üzerine gerektiği şekilde yerleştirilmemesi

Ekran Değişimi Sonrası Touch İd Tamiri Nasıl Yapılır?

Telefon arızalarının bakım ve onarımında sektör lideri olma yolnda ilerleyen firmamız, iPhone modellerinde touch id problemine hızlı ve profesyonel çözümler sunan bir firma olarak hizmet verir. Firmamız bünyesinde iphone 7 plus touch id tamiri başta olmak üzere diğer tüm iPhone modellerinin touch id tamiri yapılmaktadır. Alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile hızlı ve kolay bir onarımın en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda kaliteden ödün vermeden yaptığı çalışmaları ile sektörde önemli bir konumda yer almaktadır.

Telefonuzun orta tuşu basmıyor değiştirirsem Parmak okucuyucu çalışırmı

Ayrıca firmamız, iPhone modellerinin touch id tamirini garanti kapsamında yapmakta ve siz müşterilerine parça ve işçilik için garanti sunmaktadır. Eğer siz de hem kaliteli hem de sorunsuz bir tamir ve onarım hizmeti almak istiyorsanız, hemen firmamız ile iletişime geçin ve sizlere en profesyonel çözümleri sunalım.

1 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mervan
Mervan
2 yıl önce

İphone 8plus ekran deyişmemiş diyor ama parmak izi çalışmıyor neden bozulmuştur yapılırmı