Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Erkan değişimi sonrasında yaşanan dokunmatik sorunu telefonun ekran sağlam Dokunmatik basmıyor gibi sorunlarınızın çözümü  ekranlarını kullanılmaz hale getirir. Bunun yanında ekranlarda yaşanan dokunmatik panel problemleri genelde yanlış uygulamalar sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Dokunmatik Ekranın Yarısı Çalışmıyor

Birçok kullanıcının Dokunmatik ekranın yarısı çalışmıyor gibi sorun yaşadığı bu durum, çözülmediği sürece telefonların kullanımı zor bir sürece girer. Bu nedenle telefonu kullanmak için öncelikle yaşanan sorunun giderilmesi ve bir çözüme kavuşturulması gerekir. Bu konuda çeşitli forum sitelerinde ekranı değiştirdim dokunmatik çalışmıyor şeklinde şikayet başlıklarıyla da karşılaşmak mümkündür. Birtakım nedenlere bağlı olarak ön plana çıkan dokunmatik panel problemlerinde sorunun kaynağına inmek çözüm için atılan ilk adımlardan biridir.

Ekran Değişimi Sonrasında Dokunmatik Panel Sorunu Nedenleri

Ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu yaşayan kullanıcıların merak ettikleri konulardan biri de sorunun nedenleri olmaktadır. Hatta dokunmatik panelde yaşanan sorunun nedenlerini öğrenerek daha etkin bir çözüm yolu meydana getirilebilir. Peki, bir telefonda ekran değişimi yapıldıktan sonra dokunmatik sorunu hangi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar? daha yakından bakalım.

  • Ekran değişimi sırasında yeni takılan ekrana zarar verilmiş olması
  • Ekran dokunmatiğini çalıştıran elektrik kablosunda bir hasar meydana gelmesi
  • Yeni ekranın orijinal olmaması
  • Yeni takılan ekranda en baştan hatalı bir üretim olması
  • Ekran değişimini yapan telefon servisinin işlemler sırasında yanlış uygulamalarda bulunması
  • Ekran değişiminin gereken titizlikte ve temizlikte bir ortamda yapılmaması nedeniyle cam ile ekran arasında yabancı madde kalması

Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Panel Sorunu Tamiri

Sektörde ekran değişimi sonrası ekran sağlam dokunmatik basmıyor  ve telefon arızlarının onarımı ve bakımında etkin firmalardan biri olarak hizmet verdiğimizi ve bu nedenle sizlere sorunsuz bir ekran değişimi hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Siz de bizimle dokunmatik ekran sorunu çözümü konusunda profesyonel çözümlere ortak olabilir ve bunun yanında en baştan sorunsuz bir ekran değişimi için her zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Eğer ekran değişimlerinde ve sonrasında problem yaşamamak ve diğer yandan ekran değişimi sonrasında meydana gelen dokunmatik panel problemlerini çözüme ulaştırmak için hemen bizi arayın ve sizler kaliteli ve güvenilir hizmet aşamalarımız ile yardımcı olalım.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

Telefon tamiri ve ekran değişimi videolarımızı izleyip kanalımıza abone olabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments