iPhone Ekran Değişimi Servisi Konya – Şanlıurfa – Gaziantep

İphone ekran değişimi Konya; İphone kullanıcılarının en çok sorduğu sorulardan birisi de ekranı bozulan iphone cihazından fotoğraf ve video gibi verilerin kurtarılıp kurtulamayacağı soru oluyor. İphone modelleri android cihazlar ile kıyaslandığında daha büyük kapasiteli dahili hafızaya sahip. Bu nedenle de iphone kullanıcıları cihazlarında daha fazla veri biriktirebiliyor. Dolayısıyla da cihazın ekranı bozulduğunda ilk akla gelen cihazın içerisindeki veriler oluyor. Bu gibi bir sorun ile karşılaştığınızda ekranınız bozulmuş dahi olsa verilerinizi kurtarma şansınız vardır.

iPhone Tamiri Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

iPhone Ekran Değişimi Konya

İphone cihazınızın ekranı bozulduğunda verilerinizi kurtarmak için başvurabileceğiniz ilk yöntem USB ile bilgisayara bağlanmak olabilir. Cihazınızın ekranı bozukken cihazınız açık ve çalışır konumdaysa USB kablonuz aracılığı ile iphone cihazınızı bilgisayarınıza bağlayıp içindeki tüm verilerinizi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde kurtarabilirsiniz. Eğer bu yolu denemek için ekranınız müsaade etmiyor ise ve orta tuşunuz çalışıyor ise Siri uygulamasını açarak yönlendirmeler ile verilerinizin bilgisayara USB ile aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

İphone gibi akıllı telefonlar eski model telefonlara göre daha nazik ve darbelere karşı korunmasızdır. Dolayısıyla da cihazınız düşme ve çarpma gibi darbelere karşı daha duyarlıdır. Bu gibi durumlar ekranınızın bozulmasına neden olabilir. Bu gibi olumsuz durumlara karşı verilerinizi yedeklemeniz sizin için sağlıklı olacaktır. iCloud hesabınız ile cihazınızdaki tüm verileri herhangi bir ekran sorunuyla karşılaşma ihtimalinize karşı güvence altına alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Şanlıurfa

İphone ekran değişimi Şanlıurfa; İphone cep telefonları modellerinde görülen sık ekran sorunlarından birisi de ekranda mürekkep akması sorunudur. Eğer iphone kullanıcısı iseniz ve iphone telefonunuzun iç ekranında mürekkep lekeleri oluşmaya başlamış ise bu ciddi bir ekran sorunudur ve mutlaka uzman kişiler tarafından müdahale edilmelidir. İç ekranda mürekkep akması sorunu sizin müdahale edebileceğiniz bir ekran sorunu değildir. İlk aşamada bu lekeler ekranınızın bir kısmında görülüyor ise bir zaman sonra büyük olasılıkla ekranınızın tamamını kaplayarak ekranınızı tamamen kullanamayacağınız bir hale getirecektir. Nitekim bu sorunla birlikte dokunmatik ekranı da kullanmanız imkansız hale gelecektir.

İphone telefonlarda ekranda mürekkep akması sorunun temeli cihazın iç ekranıdır. Eğer ekranda mürekkep lekeleri oluşuyor ise bu durum iç ekranın çatlamasından ya da kırılmasından kaynaklanıyordur. Bu sorunun tek nedeni ekran çatlaması ya da kırılmasıdır. Cihazınızın iç ekranı kırıldığı ya da çatladığı takdirde mürekkep sızmaya başlar ve iç ekran dışına mürekkep akmaya başlar bu lekeler de kısa süre içinde ekranınızın tamamen mürekkep lekesi ile kapanmasına ve dolayısıyla da ekranınızın tamamen kullanım dışı olmasına ortam hazırlar.

Ekranında mürekkep lekeleri olan cep telefonunuzun iç ekranını değiştirerek bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sorun telefonun darbe alması ile olabileceği gibi aynı zamanda iç ekranın kendiliğinden çatlaması sonucunda da oluşabilen bir iphone ekran sorunudur.

Garantili akıllı telefon ekran değişimiiPhone Ekran Değişimi Gaziantep

İphone ekran değişimi Gaziantep; Beklenmedik bir anda iphone cep telefonunuzun ekranı tamamen kapanabilir. Çalışır vaziyette iken ekranı tamamen karararak cihazınızı kullanmanızı engelleyebilir. Bu sorun iphone cihazlarında sıklıkla görülebilen bir ekran sorunudur. Nedeni ise telefonunun donanımı ya da yazılımı ile ilgilidir. İphone cihazınızda yazılımsal bir sorun varsa ve bu yüzden ekranınızda kararma meydana gelmiş ise cihazınızı yeniden başlatmanız gerekecek. Yazılımsal bir sorun ise cihazınızı yeniden başlattığınızda ekranınızdaki siyah görüntü tamamen kaybolacaktır.

İphone ekranınız bazen yazılımsal bir nedenden dolayı kararsa da yeniden başlattığınızda düzelmeyebilir. Bu durumda reset atmanız gerekebilir. Reset attığınızda yazılımsal sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Ekran kararmasının donanımsal nedeni olması ise sorunun ekran ana kartında olduğunu göstermektedir. Bu noktada ise mutlaka iphone cihazınızın ekran ana kartının değişmesi gerekiyor. Bu hizmeti güvendiğiniz, orijinal parçalar tercih eden yetkili servisten almanız cihazınızın ömrü için önemlidir.

Firmamız, sizlere iphone ekran değişimine yönelik %100 müşteri memnuniyeti garantili hizmet sunmaktadır. Sektörde lider olan firmamız, şeffaf hizmet ilkesi kapsamında cihazınız elimize ulaştığı andan itibaren tüm aşamaları sizlere bildirmekle birlikte aynı zamanda cihazınıza yapılan tüm müdahaleleri dilerseniz sizlere göstermektedir. İphone cihazınızı güvenli ellere teslim etmek için güvenli adres arıyor iseniz doğru adrestesiniz. İphone ekran değişiminizi orijinal yedek parçalarla garantili olarak gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize gönderimlerde ücretsiz kargo imkanı sunuyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments