Dokunmatiği Bozulan Telefon Ne Kadara Yapılır?

Telefondaki dokunmatik sorunu çözümü sorusunun cevabı, telefon fiyatlarındaki yükseliş sebebiyle kullanıcıları hiç mutlu etmemeye başlamıştır. Bazı akıllı telefonlarda dokunmatik ekran, iç ekran ve dış cam ayrı parçalar halinde bulunurken bazıları tek bir takım halindedir.

Telefonumun dokunmatiği bozuldu ne kadara yapılır

Eğer telefonlarda ekranlar takım halindeyse hangi kademede hasar olursa olsun tamamının değişmesi gerekirken ödenmesi gereken ücret hızla yükselebilir. Bu sebeple de 100 TL ile 2700 TL gibi oldukça geniş bir aralıkta değişimler gerçekleşmektedir.

Dokunmatiğinde sorunlar ortaya çıkan ekranların değişim işlemlerinde her zaman güvenilir firmalar ile çalışmak gerekir. Eğer çok ucuz malzemeler kullanılan adreslere gidilirse yeni ekranlarda da sürekli olarak sorun yaşatacaktır. Firmamızda cep telefonu dokunmatik ekran tamiri fiyatı oldukça uygun düzeylerde olurken çok sayıda kullanıcı ilk fırsatta telefonlarını firmamıza teslim etmektedir.

Dokunmatiği Bozulan Telefon Nasıl Tamir Edilir?

Dokunmatiği bozulan telefon ne kadar yapılır diye sorarak firmamıza başvuran kişiler, alabilecekleri en iyi kararlardan birisini almış olurlar. Firmamızda her zaman çok kaliteli malzemeler kullanılırken müşteriler için özel fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Dokunmatiği bozuk telefon nasıl düzeltilir 

Firmamızda dokunmatiği bozuk telefon nasıl düzeltilir sorusunun yanıtını muhteşem bir şekilde verebilen ustalarımız çalışmaktadır. Bu ustalar;

  • Telefonların arızalanan kısmının incelenmesi,
  • Dokunmatik kısmı ayrılabiliyorsa yalnızca bu kısmın onarımı ya da değişimi,
  • Ekran takımı halinde olan telefonlarda tüm takımın onarımı ya da değişimi,
  • Telefonların tüm bağlantılarının sağlanarak kontrol edilmesi aşamalarını başarılı bir şekilde yaparken en kısa sürede ürünlerin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Dokunmatiği Bozulan Telefon Kaç Saatte Tamir Edilir?

Ekranlarında yaşanan sorunların ortadan kaldırılmasını isteyen kullanıcıların bunun biran önce gerçekleşmesini istemektedir. Telefon tamiri sektöründe kalitenin yanı sıra çok hızlı bir hizmet vermesiyle ün salmış olan firmamız, donanımlı ekipleri sayesinde onarım işlemlerini çok kısa bir sürede tamamlamaktadır. Haftanın her gününde firmamız tarafından sunulan bu hizmet birkaç saat içerisinde kolaylıkla tamamlanabilmektedir.

Birkaç saatte yepyeni bir ekrana kavuşan kişiler telefon ekran değişimi fiyatı olarak çok yüksek bedeller ödemedikleri için son derece mutlu bir şekilde firmamızdan ayrılacaklardır. Firmamızda ekran değişimleri sonrasında koruyucu ekranlar da ücretsiz olarak takılmaktadır.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments