Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi
Yazan:admin / BlogBlog / 0 Yorum

iPhone Ekran Değişimi Servisi Bursa – Adana – Antalya

İphone ekran değişimi Bursa;  cep telefonu ekran değişimi servisi cihazlarınızda zaman zaman yaşayabileceğiniz sorunlardan birisi ekran üzerinde mürekkep akmasının meydana gelmesidir. Kullanıcılar tarafından istenmeyen bir durum olan ekran mürekkep akması sonucunda ekranınızın üzerine sanki mürekkep dökmüşsünüz gibi bir görünüm oluşur. Bu sorun neticesinde ekranınızın bir kısmını ve zamanla da muhtemelen tamamını kullanamaz hale gelirsiniz. Çünkü ekran içerisinde meydana gelen bu mürekkep akışı hızlı bir şekilde ekranın tamamını kaplar ve bir zaman sonra da ekranınızda yoğun bir mürekkep rengi görmeye başlarsınız.

Beylikdüzü Samsung Ekran Değişimi

Cep Telefonu Tamiri Bursa

İphone cep telefonlarında ekran içerisinde mürekkep akmasının temel nedeni aslında cihazınızın iç ekranının kırılmış olmasıdır. Çarpmaya, düşmeye ya da başka bir darbeye bağlı olarak meydana gelebilecek iç ekran kırılması, aynı zamanda ekranın kendiliğinden çatlamasıyla da nadir de olsa görülmektedir. Bir takım sebeplerden dolayı meydana gelen iç ekran kırılması neticesinde de ekranınızda mürekkep akmış gibi lekeler oluşmaya başlar. Buna da ekranda mürekkep akması sorunu denilmektedir.

Cep telefonu Ekran değişimi servisi

İphone ekranda mürekkep akması problemi garanti kapsamına girmemekle birlikte garanti koşulları kapsamında kullanıcı hatası bilinmektedir. İphone cep telefonlarında ekranda mürekkep akması sorununun tek çözümü ekranın tamamen değiştirilmesidir. Bu problemin kaynağı iç ekranın kırılması olduğundan dolayı iphone cihazınızın ön mekanizması açılıp iç ekran mekanizması değiştirilmesi gerekir. İç ekran değiştirilip akan mürekkebin nazikçe temizlenmesi sonrasında cihazınızın sorunu tamamen ortadan kalkmış olacaktır. İphone iç ekran değişim hizmetini firmamız gibi iphone cihazları konusunda uzman olan özel teknik servislerden de hizmet alabilirsiniz.

iPhone Tamiri Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

Ekran Değişimi Teknik Servisi Antalya

İphone ekran değişimi Antalya; Sıfır olan İphone cep telefonu modellerinin her birinin ek kasko yaptırmadığınız sürece toplamda 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Bu 2 yıl içerisinde Apple markası, cihazı için size garanti verirken garanti kapsamı koşullarında yer alan hususlar doğrultusunda bakım ve onarım hizmetlerini sizlere ücretsiz sunmaktadır. Ancak Ekran değişimi ve benzeri gibi bazı durumlar iphone ekran değişimi garanti kapsamına girmemekle birlikte Apple markası olarak kullanıcı kaynaklı hata olarak kabul edilmektedir.

Zaman içerisinde darbelere, düşmeye ya da çarpmaya dayalı nedenler sonrasında iphone ekranınızda kırılma, çatlama gibi hasarlar meydana gelebilir, ekranınız kullanılamaz bir hal alabilir. Bu durumda cihazınızı sorunsuz kullanmanız da imkansız olacaktır. Bu gibi sorunlarda iphone kullanıcılarının en sık sorduğu gibi iphone ekran değişiminin garanti kapsamına girip girmediğidir. Maalesef ki iphone ekran değişimi garantiye girmiyor. İphone garanti koşulları kapsamında ekran kırılması, sıvı ile temas ve benzeri gibi durumlar tamamen kullanıcıya ait kusurlar olarak addedilmektedir.

İphone cep telefonu ekranınız kırıldıysa, çatladıysa ya da ekranda mürekkep akıtıysa bu sorunu ücretini ödeyerek yaptırmanız gerekecektir.

Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi bu hizmeti sizlere dilerseniz ücretli olarak vermektedir. Dilerseniz ekran değişimi hizmetinizi iphone hizmeti sunan özel teknik servislerden de alabilirsiniz. Önemli olan cihazınızın sağlığı için orijinal ekran değişimini profesyonel kişilere yaptırmanızdır. Firmamız iphone ekran değişimi konusunda sizlere kusursuz hizmet sunmaktadır.

iphone ekran değişimi

Cep Telefonu Tamircisi Adana

İphone ekran değişimi Adana; İphone cep telefonu modellerine harici hafıza takılmadığı gibi hepsinde oldukça fazla dahili hafıza bulunur. Bu nedenle de iphone kullanıcılarının resim, fotoğraf ve videolarını saklayabilmeleri için yeteri kadar kapasite bulunur. Ancak iphone ekranı kırıldığında ya da kullanılamaz hale geldiğinde haliyle içerisindeki verilere ulaşmanız da mümkün olmayacaktır. Bu durumda iphone kullanıcıları verileri nasıl kurtarabileceği hatta kurtarmasının mümkün olup olmadığı konusunda çareler ve cevaplar aramaktadır. Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi Elbetteki ekranı bozulan iphone cihazında verileri kurtarmanız mümkündür.

İphone cihazınızın ayarlar menüsüne gidebiliyorsanız USB kısıtlayıcısını açarak tüm verilerinizi bilgisayarınıza bağlayıp kurtarabilirsiniz. Eğer ayarlar menüsüne gidemeyecek kadar ekranınız arıza veriyorsa Siri uygulamasıyla “Voice Over” özelliğini aktif ederek verilerinizi kurtarabilirsiniz. Şayet ekranınız tamamen bozulmuş ve hiç açılmıyor ise ince uçlu olan Lightning kablosu oalrak bildiğimiz USB adaptör yardımıyla iphone cihazınızı klavyeye bağlayarak kimlik doğrulamanızı yapıp verilerinizi kurtarabilirsiniz. Eğer verilerinizi iCloud hesabınıza yedeklemiş iseniz o zaman zaten hesabınızda tüm verileriniz saklı olacaktır.

Ekranı bozulan iphone cihazınızın içerisinde çok sayıda önemli verileriniz var ise işi iphone uzmanına bırakabilirsiniz. İphone uzman teknik destek hizmeti sunan firmamız, ekranı bozulan iphone cihazlarınızda müşteri memnuniyetini garanti ederek verilerinizi zarar görmeden kurtarmaktadır. Şeffaf iphone teknik destek hizmetlerimiz sizlere uzman kadromuz ile sunulmaktadır.

Müşteri yorumlarını okumak için tıklayınız

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments