İPhone 6 Plus Ekran Değişimi Servisi Kadıköy

iPhone 6 Plus ekran değişimi  kırılma, çatlama ya da dokunmatik hassasiyetin kaybolduğu durumlarda karşımıza çıkar. Bu tür durumlarda genelde öngörülen verimli bir kullanım adına ekran değişiminin gerçekleştirilmesi olmaktadır. Bunun yanında iPhone 6 Plus ekran değişimi oldukça kolay ve tamiri mümkün olan bir süreçtir. Uygun fiyat koşulları altında çeşitli tamir ve onarım merkezleri tarafından sorunsuzca değişim yapılabilmektedir.

İPhone 6 Plus Ekran değişimi Fiyatı

Ekranı çatlak ve kırık bir şekilde kullanmak iPhone gibi hassas telefonlarda başka sorunların ortaya çıkmasına zemin hazırlayacağından ortaya çıkan sorunun üzerinden çok fazla geçmeden ekranın değiştirilmesi tavsiye edilir.Fiyat Konusunda ise iphone 6 plus ekran değişimi fiyatı 169 TL aynı zamanda 20 dakikada göz önünde değişim ve şeffaf bir çalışma ortamında gizli bölmeler olmadan müşterimizin aklında soru işareti olmadan iphone ekran değişimi servisi olarak işimizi layığı ile yapma gayretindeyiz. Özellikle dokunmatik hassasiyet gibi sorunlar yaşanan ekranlarda artık iPhone kullanılmaz hale gelir ve bunun sonucunda ekran değişimi kaçınılmaz olur.

İPhone 6 Plus daha büyük ve inovatif bir görüntüyle akıllı telefon kullanıcılarına sunulan ürün, farklı tasarımıyla akıllı cihaz kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılıyor. Ekran büyüklüğü önemli bir detay olarak göze çarparken, geniş görüntü açısı sunan kamerası kullanıcılarına farklı deneyimler yaşatmaya odaklanıyor.

İPhone 6 Plus İnce Tasarım, Daha Büyük Görünüm

İPhone 6 Plus geliştirilmiş bir işlemciye sahip. Bu özelliğiyle daha işlevsel bir hale gelen cihaz, Retina HD ekran ve metal gövdesiyle farklılığını göz önüne seriyor. Geniş bir görüş açısı, dokunmatik ekran özelliği ve artırılmış hız akıllı cihaz kullanıcılarına farklı deneyimler yaşama imkânı sunuyor. İPhone 6 modeline oranla 0,2 mm daha kalın olan İPhone plus, 7,1 mm kalınlığa ve 178 gram ağırlığa sahip. Andonize alüminyum kasayla tasarımına olağanüstü görsel katkı sağlanan cihazın kamera özellikleri de, akıllı telefon teknolojisini farklı bir boyuta taşımış görünüyor.

Fotoğraf ve Video Kalitesinde Farklı Bir Boyut

İPhone 6 Plus 1/3 inç kapasiteye sahip sensör, 1,5 mikron piksel ve 8 mega piksellik kamera özellikleri ve optik imaj sabitleme teknolojisinin kullanımıyla beklentileri en üst düzeyde karşılıyor. Kullanılan teknoloji sayesinde hareketli fotoğraf ve video çekiminde alışılmışın dışında sonuçlar almak mümkün hale geliyor. İSight kamera ve Focus Pixel algılayıcı saniyede 60 kare fotoğrafı 1080p HD kalitesinde çekmeye imkân sağlarken saniyede 240 kare yavaşlatılmış çekim yapma olanağı sunuyor.

Touch ID Teknolojisiyle Güvenlik Sorunlarına Kesin Çözüm

İPhone 6 Plus tasarımında kullanılan ve en yeni teknolojiler arasında bulunan Touch ID, parmak izi şifrelemesi uygulamasıyla güvenlik sorununu ortadan kaldırıyor. Bunun yanı sıra en fazla kullanılan Apple uygulamaları arasında bulunan App Store, İTunes, İBooks ile ilgili satın alma işlemlerinde şifre girmeden tek parmakla ihtiyaçların giderilmesi mümkün hale geliyor. Bu özellikleri dışında tasarımda yer alan özellikler,

  • – İOS 8 işletim sistemi,
  • – 1GB koç
  • – Ekran boyutu 5.5’’
  • – Ekran tipi LED
  • – Ekran çözünürlüğü 1080×1920 piksel
  • – Ön kamera çözünürlüğü 1.2 MP
  • – Çekirdek sayısı 2
  • – Lityum-İyon batarya sistemi,
  • – 4G bağlantısına uygun,
  • – Sim tipi Nano SIM
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir