Vestel Şarj Soketi Değişimi
Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / Blog / 0 Yorum

Vestel Şarj Soketi Değişimi

Konuşma, mesajlaşma, görüntülü konuşma ve internete girme gibi amaçlarla Vestel akıllı telefonlar günün büyük bir çoğunluğunda kullanılırlar. Bu nedenle kullanımın aksamaması için şarjlarının doldurulması gerekir. Ancak bu telefonlarda ortaya çıkan şarj soketi sorunları telefonun şarj olmamasını ve bu nedenle de telefonun kullanılamamasını neden olur.

Şarj olmama sorunlarının çözümü ise şarj soketi değişiminin yapılmasıyla mümkün olur. Vestel şarj soketi değişimi için servis olarak profesyonel hizmet sunuyoruz. Böylelikle telefon sahiplerinin şarjı olmadığı için telefonlarını kullanamama sorunlarından kurtulmalarını sağlıyoruz.

Vestel Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Vestel şarj soketi değişimi için servisimizi tercih ederseniz uygun fiyat garantisiyle hizmet almış olursunuz. Bunun yanı sıra müşteri desteği ve veri güvenliğinizin sağlanması gibi ayrıcalıklı hizmetleri alma şansı bulabilirsiniz. Bunun için şarj soketinizin değiştirilmesi için servisimize başvurmanız yeterli olur.

Teknik servisimiz akıllı telefonunuzu teslim aldıktan sonra arıza tespitini gerçekleştirir. Şarj soketi arızasının tespit edilmesi durumunda cihazınıza herhangi bir zarar vermeden arızalı şarj soketini çıkarır. Bu işlemin ardından da Vestel marka telefonunuzun modeline uygun olan şarj soketini takar.

Şarj soketinin değişimi ekibimiz tarafından müşterilerin yanında yapılır. Değişim ve onarım işlemleri için kullandığımız gizli bölme yoktur. Böylelikle şarj soketinin değişim anını izleme imkanınız bulunur. İşlemi izleyebildiğiniz için telefonunuzun parçalarının değişip değişmediğini görebilirsiniz.

Bu sayede güvenli hizmet alma şansı elde edersiniz. Şarj soketi değişimi yaptırmadan önce merak edebileceğiniz konulardan birisi de verilerinizin silinip silinmeyeceğidir. Ekibimizin yaptığı titiz çalışmalar neticesinde şarj soketi değiştirilirken verileriniz silinmez. Böylelikle sizler için önemli olan verileri kaybetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vestel Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Vestel cep telefonları şarj doldurmama veya şarj soketinin kırılması gibi sorunlar yaşayabilirler. Şarj soketinin kırılması nedeniyle şarjın olmaması görünen bir sorundur ve servisimize başvurma sayesinde kolay bir şekilde çözüme kavuşturulur. Ancak şarj soketinde kırılma olmadan da şarj doldurmama sorunlarıyla karşılaşabilir.

Bu sorunun nedenleri ise şunlar olabilir; şarj yuvasının darbe alması, şarj yuvasının içeri doğru çökmesi, ısınmaya bağlı cihaz hasarı ve şarj yuvasına yabancı cismin girmesidir. Bu durumlarda ekibimiz önce sorunun neden kaynaklandığını ortaya çıkarır ve sonrasında çözüm yolu bulur.

Vestel şarj soketi ile ilgili yapılan işlemlerin tamamı deneyimli ekibimizin çalışmalarıyla yapılır. Bu işlemler ayrıca servis garantisi altına alınır. Vestel cep telefonun şarj doldurmama sorununun ortadan kalkması için şarj soketi değiştirilmişse müşterilerimiz 6 ay garanti elde eder. Bu süre boyuncu garanti haklarından faydalanan müşterilerimiz aynı zamanda da 7/24 servis desteği alabilirler. Servis desteği için iletişim numaramızın kullanılması yeterlidir.

Vestel Şarj Almama Sorunu

Vestel şarj almama sorunu genel olarak kullanıcı kaynaklı bir sorundur. Bu sorunlar genel olarak kişilerin cihazı şarja takarken şarj soketini zorlaması, telefonun şarj yuvasının suyla teması veya farklı cisimlerin şarj yuvasına sokması gibi nedenlerle ortaya çıkar. Ayrıca bu sorunun kaynağı cihazdan dolayı da olabilir. Servisimiz şarj soketi arızasının nedeni ne olursa olsun değişim için hizmet verir.

Teslim alınan Vestel akıllı telefonlar en fazla 1 saat içerisinde şarj soketi değiştirilerek veya arızası giderilerek sahiplerine teslim edilir. Teslim edilen telefonların soket değişimi yapılırken telefon sahipleri servisimizde bekleyebilir ve telefonlarının farklı parçalarına dokunulmadan değişim yapıldığına tanık olabilir. Ayrıca servisimizin yaptığı işlemlerin 7/24 kamera ile izlendiğine tanık olabilir.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Vestel cihazlarının şarj soketi değişimi fiyatı teknik servis belirlerken telefon sahiplerinin takıldığı konulardan birisidir. Servisimiz bu şarj soketlerinin değişimi için ekonomik fiyat tarifesi uygular. Böylelikle cihaz sahiplerinin yüksek ücret ödemelerine gerek kalmadan yeni şarj soketlerine kavuşmalarına yardımcı olur.

Şarj soketi değişimi fiyatı Vestel cihazların modelleri göz önüne alınarak belirlenir. Bu nedenle servisimizde şarj soketlerini değiştirmek isteyenlerin model bilgisi vererek fiyatlarımızı öğrenmeleri mümkündür. Ayrıca servisimizin değişim için titiz çalışması müşterilerimizin yorumları sayesinde öğrenilebilir.

Bunun için Google Haritalar yorumlarına bakmak yeterli olur. Çünkü firmamız şarj soketinin değişimi konusunda en fazla olumlu yorumu bulunduran servis firmasıdır. Google Haritalar yorumlarını okuyanlar verdiğimiz hizmete dair soru işaretleri kalırsa servisimizin iletişim numaralarından yararlanarak sorularını destek ekibimize iletebilirler.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments