Yazan:Kadıköy Cep Dünyası Editör / BlogBlog / 0 Yorum

Telefondan Önemli Dosyalar Nasıl Geri Getirilir?

Akıllı telefonlarda bazı dosyalar silinmiş olsa dahi daha sonra bir anda lazım olabilir telefonda silinen dosyaları geri getirme gibi olanağımız var mı . Böyle bir durumda ise kullanıcılar çoğu zaman ne yapması gerektiğini bilmez ve çaresiz kalır.

Telefondan silinen fotoğrafları nasıl geri getiririm

Ancak bazı yöntemler ile silinen dosyaları geri getirme ve kaybolan dosyaları bulmak mümkündür. Peki, Böyle bir durumda karşısında kullanıcılar ne yapabilir ve sildikleri fotoğraf, video ya da dosyaları nasıl geri getirebilir? bunlara bakalım.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme İçin Çözüm

Telefondan önemli dosyalar nasıl geri getirilir? merak ediyorsanız, bu konuda sizlere birtakım çözüm önerileri sunmak istiyoruz. Siz de bu yöntem sayesinde telefonunuzda sildiğiniz ve daha sonradan lazım olan dosyaları geri getirebilir ve yaşadığınız sorunlardan kurtulabilirsiniz. Bazı dosyalar sizin için oldukça önemli olabilir ve bu nedenle aşağıdaki yöntemi hiçbir basamadığını atlamadan uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi, silinen dosyaları nasıl geri getirebilirsiniz? Buna bakalım.

  • 7 Data Recovery programını indirin ve bilgisayarınıza kurun.
  • Programı kurduktan sonra hemen açmayın.
  • Öncelikle telefondan “Ayarlar” kısmına giriş yapın. Buradan “Geliştirici seçenekleri” sekmesine tıklayın. Açılan ekranda “USB Hata Ayıklama Modu”nu aktif hale getirin.
  • Telefonda hata ayıklama modunu aktifleştirdikten sonra programı açın.
  • Programı açtıktan sonra açılan ekranda telefonunuz için en uygun kurtarma seçeneği seçin.
  • Gerekli seçi yaptıktan sonra karşınıza telefon sürücüsünün yer aldığı bir ekran çıkar.
  • Sürücü seçiminin yapılması ile bilgisayar ekranında kurtarılacak klasörler listelenir. Uygun alanın seçilmesiyle de kurtarma işlemi başlatılır.

Telefondan Silinen Dosyaları Geri Getirme Çözümü

Siz de telefonlarınızda silmiş olduğunuz dosyaları geri getirmek için profesyonel çözümler arıyorsanız, hemen firmamıza gelin ve sizlere alanında uzman ekibimiz ile hızlı ve güvenilir çözümler sunalım. Firmamız siz müşterileri için bu aşamadan her zaman profesyonel ve titiz çalışmalar yapar ve bu şekilde ihtiyacınız olan dosyaları geri getirmenizi sağlar. Bu nedenle telefondan silinen fotoğrafları geri getirme konusunda siz de bizi tercih edebilir ve bizimle kısa süre içerisinde istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece yaşadığınız sorunu bize bildirmek ve bunun ardından profesyonel çözümlerimizde daha yakından tanık olmak kadar kolaydır.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments