Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi

Öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatı ile sunulan Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak kapsamlı bilgi almak ve Asus Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili size özel fiyat teklifleri almak için günün istediğiniz saatinde 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz.

Açıklama

Asus sertifikalı uzman teknisyenlerimiz sadece 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Tüm Asus Ekran Değişimi işlemlerinde iç ekran, dokunmatik ekran ve ön cam komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilir…

En Ucuz Fiyat Garantisi ile Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişim işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatı ile sunulan Asus ekran değişimi işlemlerinde asla cebiniz yanmayacaktır.

Asus Ekran Değişimi İşlemleri Türkiye’nin Her Yerinden Ücretsiz Kargo Fırsatıyla!

Kadıköy Cep Dünyası, siz değerli müşterilerinden gelen talepleri değerlendirerek hizmetler sunmaktadır. Bu nedenle mağazalara fiziki olarak gelemeyecek olan müşteriler için ücretsiz kargo seçeneği sunulmaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olunan kargo şirketi aracılığı ile cihazlarınızı Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınız mağazamıza ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde sizlere gönderilir.  Bu sayede paranın yanında zamandan da önemli bir tasarruf elde etmiş olursunuz.

Google Haritalar’da 1200 Olumlu Yorum!

Asus ekran değişimi alanında hizmet veren en tecrübeli ekibe sahip olması sayesinde sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası, Google haritalarda hizmet vermiş olduğu müşterilerinden gelen 1200+ olumlu müşteri yorumu ile dikkat çekmektedir. Teknisyenlerimizin işlerini hakkı ile yaptıklarının en büyük göstergesi burada yer alan olumlu yorumlardır.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Ekran Değişimi İşlemleri!

Sektörün en yüksek müşteri memnuniyeti ortalamasını yakalamayı başaran Kadıköy Cep Dünyası‘nda sunulan tüm ekran değişimi işlemleri tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır. Bu 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik ve donanımsal sorunlarınızı çekinmeden uzman teknisyenlere bildirebilirsiniz.

Ekran Değişimi Öncesinde veya Sonrasında Format İşlemi Uygulanıyor Mu?

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri müşterilerinin ekran kazaları sonrasında verilerinde bir kayıp yaşamasını önlemek amacı ile kesinlikle ve kesinlikle işlemler öncesinde veya sonrasında bir format işlemi uygulamamaktadır. Gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri yapılarak olası veri kayıpları yaşanmasının önüne geçilmektedir.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi işlemlerinde ön cam değişimi yapılmamasının en önemli sebebi ön cam değişimi sırasında ekrana yüksek ısının uygulanmasıdır. Uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ise sadece kısa bir kullanım sonrasında ekran dokunmatiğinin iyi çalışmadığı ve ekranda mürekkeplenme sorunlarının baş gösterdiği görülür. Uygulanan yüksek ısı ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantıların tahrip olmasına neden olur. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri sizlerin bu tür mağduriyetler yaşamasının önüne geçmek amacı ile iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirmektedirler.

Ekran Değişimi İşlemleri Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Asus ekran değişimi sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘ndan alacak olduğunuz Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi işlemleri sonrasında herhangi bir performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır çünkü teknisyenlerimiz kesinlikle ve kesinlikle yan sanayi parçalar ve sadece ön cam değişimi yapmaz. Asus sertifikasına sahip uzman teknisyenlerimiz Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi işlemlerinde iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirerek cihazınızın daha önce göstermediği kadar mükemmel bir performans göstermesini sağlarlar.

Şifremi Teknisyenler İle Paylaşmak Zorunda Mıyım?

Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi işlemleri sırasında size özel olan şifrenizi teknisyenler ile paylaşmanıza kesinlikle gerek bulunmamaktadır. Yaklaşık olarak 20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan teknisyenlerimiz şeffaflık ilkesi doğrultusunda herhangi bir şifre talebinde bulunmamaktadırlar.

Ekran Koruyucu Hediyeli İşlemler İçin: Kadıköy Cep Dünyası!

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Kadıköy Cep Dünyası’nda yine müşteri memnuniyeti düşünülerek ekran değişimi işlemleri sonrasında cihazınıza ücretsiz olarak ekran koruyucu takılmaktadır. Takılan bu yüksek standartlı ekran koruyucu sayesinde cihazınızı uzun yıllar risklere karşı başarılı bir şekilde korumayı başarmış olursunuz…

Öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatı ile sunulan Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişim işlemleri ile ilgili olarak kapsamlı bilgi almak ve Asus Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili size özel fiyat teklifleri almak için günün istediğiniz saatinde 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Asus Zenfone 2 Deluxe Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Bırak