Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi Fiyatı – Kadıköy

Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi en uygun fiyatla Acil Ekran Değişimi’nde. 15 yıllık tecrübeyle hizmet veren firmamızda sadece 20 dakikada, gözünüzün önünde ekran değişimi yapıyoruz.

Açıklama

Açıklama

En ucuz Ekran Değişimi hizmetleri denildiğinde akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası’nda iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı AA plus kalitesindeki parçalar ile değişen Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi fiyatı yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır.

Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi Fiyatı Kadıköy Cep Dünyası

20 yıllık deneyim ile oldukça profesyonel bir kadroya sahip olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri tarafından 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan Samsung A20 Ekran Değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.

Deneyimli teknisyenler yapmış oldukları Samsung Ekran Değişimi işlemlerine fazlası ile güvenmiş olduklarından dolayı bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınızı ücretsiz bir şekilde çözme garantisi vermektedir.

Öğrencilere ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı İle Samsung Ekran Değişimi

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında ticari kaygılar her daim ikinci plandadır. Müşteri memnuniyetine oldukça fazla bir şekilde önem veren bu önemli serviste öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Ekran değişimi işlemleri öncesinde teknisyenlerimize kimlik kartlarını gösteren kişiler güncel fiyat üzerinden anında %10 indirim fırsatından yararlanabilmektedirler.

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerimde Kayıp Yaşar Mıyım?

Samsung Galaxy A20 Dokunmatik Tamiri işlemleri sonrasında sizler için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videolarda herhangi bir kayıp yaşamanız söz konusu değildir. Çünkü Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri yapılacak olan ekran değişimi işlemlerinde format işlemi uygulamazlar. Gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri de yapılarak olası veri kayıpları yaşamanız önlenmektedir.

Ekran Değişimi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Samsung Ekran Değişimi sektöründe yıllardır dirsek çürütmüş personeller ile çalışmalarını yürüten bu önemli servisten alacak olduğunuz ekran değişimi işlemi sonrasında kesinlikle cihazınızda bir performans kaybı yaşamazsınız. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirdiklerinden dolayı herhangi bir performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Size özel Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi Fiyatı almak ve Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dilerseniz Google Haritalar‘da müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz.

Derecelendirme yok
İncelemeler(0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi Fiyatı – Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Yerinde Servis
Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm işlemlerde kargo gönderimi iki taraflı olarak ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ptt kargo ile sorunlu olan cihazınızı servisimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazın bize ulaştığı anda sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri izletebiliriz yada isterseniz video kaydını gönderebiliriz. İşlemlerimiz ardından cihazın tekrar telefon sahibine ulaşması maksimum 3-4 (üç - dört) iş günüdür. Kargoya tekrar verilmeden önce tüm testleri gerçekleştirilip kargolanmaktadır. Yerinde hizmet servisimiz de mevcuttur. Yerinde hizmetimiz için ister evinde ister kafede ister iş yerinde olun. Bize konum bilgilerinizi aktardıktan sonra hemen yola çıkıp yerinde hizmet vermekteyiz. Ek ücret ödemeden sadece yol masrafı ile tüm tamirat işlemleri göz önünde yapılıp teslim edilmektedir.
Yorumlar

Yorum Bırak